Svátek má: Ignác

Zprávy

Velikost textu:

Pošta Huntera Bidena naznačuje blízký vztah s jeho asistentem

Pošta Huntera Bidena naznačuje blízký vztah s jeho asistentem

E-maily a textové zprávy z notebooku Huntera Bidena naznačují blízký vztah mezi prezidentovým synem a osobním asistentem, o kterém se předpokládá, že je spojen s čínskou zpravodajskou službou.

Joe Biden a Hunter Biden
12. května 2021 - 04:20

Zprávu uvedla TV Fox News s odvoláním na Daily Mail. Jak poznamenal reportér Daily Mail Josh Boswell, asistent před volbami v roce 2020 dokonce poslal Hunterovi špínu na oponenty svého otce.

Nevíme přesně, kdy Daily Mail, kterému se někteří z nás smáli, začal hlásit reálnější zprávy než The Washington Post a The New York Times. Ale teď tomu tak rozhodně je. Pokud to nečtete, zkuste to a uvidíte, že je to pravda. Minulý týden Daily Mail informoval o korespondenci Huntera Bidena s asistentem zjevně spojeným s čínskými zpravodajskými službami. Tato korespondence zahrnovala mimo jiné i rady pro prezidentskou kampaň Joe Bidena v roce 2020.

Dnes budeme hovořit přímo s reportérem, který jako první vyprávěl tento příběh. Josh Boswell má pro nás nové podrobnosti, uvedl Tucker svého hosta.

JOSH BOSWELL, hlavní online reportér pro denní poštu : „Tyto e-maily a textové zprávy z notebooku Hunter Biden jsou zajímavé. Abychom vás dostali do tempa: V roce 2017 vytvořil Hunter Biden společný podnik s velkou čínskou ropnou a plynárenskou společností CEFC ... Přichází do tohoto společného podniku. Generálním tajemníkem této společnosti je Patrick Ho. A Hunter je připočítán s tímto asistentem, Jiaqi Bao. Je to čínská Američanka, pak 29 let,“ říká Jodh Boswell, hlavní online reportér pro Daily Mail.


Nejprve uvidíte nejběžnější zprávy. Každý osobní asistent bude psát o jmenování lékaře, hotelových pokojích a letenkách. Ale pak se texty stávají čím dál osobnějšími. Zlomovým okamžikem bylo, když v listopadu 2017 federálové ve Spojených státech zatkli Patricka Ho, generálního tajemníka CEFC , pro obvinění z úplatkářství a korupce. Asistent se začal ptát Huntera v e-mailech, co se děje. Potřeboval podrobné informace o tomto případu. Docela podivné chování pro podřízeného zaměstnance.

A pak vidíme stále více osobních e-mailů. Žertuje s ním, říká mu, že platí za pití, říká, že se s ním velmi sblížil. A nakonec jeho skončily v jeho bytě v New Yorku. Jak a proč tam skončily nevíme jistě. Ale opravdu si byli blízcí.

Vzhledem k tomu, že se tento společný podnik postupem času začal rozpadat kvůli zatčení Patricka Ho a také kvůli zatčení vůdce, předsedy společnosti v Číně, vidíme jeho e-maily Hunterovi se všemi druhy podivných nápadů. Posílá mu ve skutečnosti špínu na oponenty, aby pomohl Joeovi Bidenovi v prezidentských volbách. Je velmi podivné, že to pochází od 29leté sekretářky!

Ano. Možná to bylo odjinud. Úžasný příběh. Děkuju. Josh Boswell z Daily Mail, děkuji.

(rp,prvnizpravy.cz,rt,foto:arch.)