Svátek má: Ignác

Zprávy

Velikost textu:

Když demokraté ukradnou volby, tak se USA stanou banánovou republikou

Když demokraté ukradnou volby, tak se USA stanou banánovou republikou

„Prezident Trump v úterý drtivou většinou vyhrál sledovatelnými, registrovanými a legálními hlasovacími lístky. Faktem je, že byl znovu zvolen, “ uvedl Steve Bannon v rozhovoru pro Fox News Business.

Steve Bannon
7. listopadu 2020 - 07:20

„Když prezident přišel uprostřed noci na tiskovou konferenci, lidé si mysleli, že vyhraje. Uprostřed noci byly poté rozdány necertifikované hlasovací lístky. Následně ráno pak bylo pro Bidena ve Wisconsinu, Michiganu a Nevadě náhle vyhlášeno vítězství, “ pokračuje Bannon.

„Římská republika měla jednu moudrost:‚ Svět patří odvážným '. Nyní je čas být odvážný. [...] Musíme přestat hrát hry a přestat věřit lidem, kteří s pomocí informační války snížili volební výsledek ve Wisconsinu o 17%. [...] Šlo o lži a tato část mediálního a sociálního mediálního aparátu se snaží Trumpa odstranit,“ je přesvědčen Bannon.
 
„Donald Trump zvítězil, můžete to vidět, vidíte to v Senátu, můžete vidět, že v různých jurisdikcích jednotlivých států. Převážně zvítězil. […] Biden nemá žádný základ. Je to zbytečný starý muž a mělo by s ním být zacházeno s odmítavým pohrdáním, které si zaslouží,“ zdůrazňuje Steve Bannon.


„Trump by měl vyhodit ředitele FBI, měl by vyhodit Fauciho. Měl by pracovat s muži jako Rick Grenell. Existuje několik cest k opětovnému jmenování. Pokud bude spravedlivý součet zákonných registrovaných hlasovacích lístků, tak to bude. [...] Kontrolujeme jurisdikci států a Senátu. Nyní musíme podle toho jednat. [...] Proto je Rick Grenell právě teď v Nevadě, aby zkontroloval hlasovací lístky, “ říká Bannon.

„Trump se měl okamžitě obrátit na soudy a nenechat si ukrást volby. Všichni lidé, kteří zahájili informační válku a šířili lži, by měli být americkým lidem  v den voleb odmítnuti. Pokud dokážou uprostřed noci ukrást volby, staneme se banánovou republikou,“ dodává Bannon.

(rp,prvnizpravy.cz,feiwelt,foto:arch.)