Svátek má: Ignác

Zprávy

Velikost textu:

Hongkong: Feťáci smutní, celníci zabavili pervitin za 1,57 milionu USD

Hongkong: Feťáci smutní, celníci zabavili pervitin za 1,57 milionu USD

Kromě post-sexuálních orgií v ulicích Hongkongu s molotovovými kokteily a dlažebními kostkami je také čilá hongkongská drogová scéna.

Ilustrační foto
22. listopadu 2019 - 09:01

Proto jsou naštvaní drogáči na půl cesty, kteří docházejí pro post-fet do metadonových klinik, aby si šlehli náhražku. Neboť kvůli útokům protestantů na dopravní uzly jsou omezeny otevírací doby post-fetovacích klinik.

A ještě k tomu feťáci se svíjí smutkem, protože celní orgány zabavily metamfetamin (alias pervitin), upozorňuje František Roček.

Hongkongští celníci zabavily 16. listopadu na mezinárodním letišti v Hongkongu asi 3,4 kilogramů metamfetaminu s odhadovanou tržní hodnotou asi 1,57 milionu amerických doláčů (USD).

Celníci zkontrolovali letecký expresní balík z Thajska. Fet byl skrytý v 46 balíčcích bonbónů.

Po dalším vyšetřování 20. listopadu celníci zatkli 64letého muže. Zatčený byl obviněn a zúčastní se zajímavého šou u soudu ve West Kowloon Magistrates 'Courts. Bude to jistě děsná psina. Maximální trest při odsouzení je pokuta 5 milionů dolarů a doživotní vězení.


Pokud náhodou čtenář bude v Hongkongu a narazí na podezření z obchodování s drogami, může ihned dát teplý bonz na linku 2545 6182 celního úřadu, upozorňuje František Roček ve zprávě pro Prvnizpravy.cz.

(rp,prvnizpravy.cz, foto:arch.)