Svátek má: Teodor

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 7.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, cyklistiku

Kam ve středu 7.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, cyklistiku

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Tenis je tu, o kterém je řeč ...
7. července 2021 - 08:30

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      ve středu  7. července 2021



      Fotbal                                                                                                                




Euro 2021 ...  semifinále 2

21:00   Anglie - Dánsko

Přípravná utkání 

10:00   SK Uničov - 1. SK Prostějov
10:30   Zagłębie Sosnowiec - MFK Karviná
11:00   FK Teplice - FC Sellier & Bellot Vlašim
11:00   1. SC Znojmo FK - FC MAS Táborsko
11:00   FK Jablonec - AC Sparta Praha B
14:00   SK Sigma Olomouc - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
17:00   FC Baník Ostrava - MFK Skalica
17:00   FK Mladá Boleslav - AS Trenčín
17:30   FK Varnsdorf - FK Přepeře
18:30   SV Spittal  -  AC Sparta Praha

Liga mistrů ...  1. předkolo



18:00  FK Bodo/Glimt - Legia Varšava
18:00  FC Dinamo Tbilisi - Neftçi Baku
18:30  ŠK Slovan Bratislava - Shamrock Rovers FC
19:00  Malmö FF - Riga FC
19:00  KF Teuta Durrës - FC Šeriff Tiraspol
19:00  Maccabi Haifa FC - FC Kajrat Almaty
19:00  PFC Ludogorec Razgrad - FK Šachtěr Salihorsk
19:00  GNK Dinamo Záhřeb -  Valur Reykjavík 
20:00  Connah's Quay FC - Alaškert FC

Tenis

Londýn (Velká Británie) - grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra žen ... čtvrtfinále

12:00  Š. Aojamová, E. Šibaharaová - M. Bouzková, L. Hradecká
18:00  B. Krejčíková, K. Siniaková -  V. Kuděrmetovová, J. Vesninová

Dvouhra muži ... čtvrtfinále

14:00  Karen Chačanov - Denis Shapovalov
14:30  Novak Djoković - Marton Fucsovics
16:00  Matteo Berrettini - Felix Auger-Aliassime
16:30  Roger Federer - Hubert Hurkacz

WTA Hamburk ... 1. kolo

12:30  Irina Maria Baraová - Kristýna Plíšková

Challenger Braunschweig ... osmifinále

14:30  Zizou Bergs - Tomáš Macháč
17:00  Benoit Paire - Vít Kopřiva

Bastad (Švédsko) - Turnaj žen

Hamburk (Německo) - Turnaj žen


Volejbal

Gstaad (Švýcarsko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie kategorie 4*

      Cyklistika                                                                                                  




Etapový závod Tour de France  2021 ...  11. etapa

12:15  Sorgues - Malaucene (199 km)

Kanoistika


Lublaň (Slovinsko) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Moderní pětiboj

Nižnij Novgorod (Rusko) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

ženy kvalifikace

Veslování

Račice - Mistrovství světa závodníků do 23 let

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)