Svátek má: Oldřiška

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 8.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal

Kam ve čtvrtek 8.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Na ČT SPORT můžete sledovat utkání ve fotbale Arsenal FC - SK Slavia Praha
8. dubna 2021 - 11:55

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    ve čtvrtek 8. dubna 2021




Fotbal

Evropská liga 2020/2021 - úvodní osmifinále

21:00  Arsenal FC - SK Slavia Praha

Evropská liga - čtvrtfinále

21:00  Granada CF - Manchester United
21:00  AFC Ajax - AS Řím
21:00  GNK Dinamo Záhřeb -  Villarreal CF

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 - semifinále

17:30  Mladá Boleslav - Třinec
18:00  Liberec - Sparta

Slovenská liga -  čtvrtfinále play off, případné 5. zápasy

18:00  Poprad - Detva
18:00  Slovan Bratislava - Nitra

Tenis

Challenger Split - osmifinále

11:00  Zdeněk Kolář - Thanasi Kokkinakis

Bogotá (Kolumbie) - Turnaj žen

Cagliari (Itálie) - Turnaj mužů

Charleston (USA) - Turnaj žen

Marbella (Španělsko) - Turnaj mužů

Basketbal

Liga mistrů - skupina L

18:30  ERA Basketball Nymburk - Casademont Zaragoza

Liga mužů ... skupina A2, 6. kolo nadstavby

18:00  Ústí nad Labem - Děčín

Liga mužů - kupina A1, 8. kolo nadstavby

17:30  Pardubice - Kolín

Liga mužů - skupina A1, 6. kolo nadstavby

18:00  Brno - Opava

Cyklistika

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Španělsko - Etapový závod Kolem Baskicka (WorldTour)

Vzpírání

Moskva (Rusko) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Moderní pětiboj

Sofia (Bulharsko) - Závod SP v moderním pětiboji

Stolní tenis

Extraliga mužů - play off, 2. zápasy

17:00 SKST Stavoimpex Hodonín - HB Ostrov
17:00 TJ Ostrava KST - KT Praha

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)