Svátek má: Zora

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 30.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

Kam ve čtvrtek 30.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se pět utkání extraligy volejbalu žen
30. září 2021 - 09:52
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      ve čtvrtek  30. září  2021



      Fotbal                                                                                           



Evropská liga 2021/2022 - skupina A

18:45   AC Sparta Praha  -  Rangers Football Club

Konferenční liga 2021/2022 - skupina E

21:00  Feyenoord Rotterdam - SK Slavia Praha

Evropská liga - skupina A

18:45  Olympique Lyon - Brondby IF

Evropská liga - skupina B

18:45 Real Sociedad San Sebastian - AS Monaco FC
18:45 SK Sturm Graz - PSV Eindhoven

Evropská liga - skupina C

18:45 SSC Neapol - FK Spartak Moskva
18:45 Legia Varšava - Leicester City

Evropská liga - skupina D

18:45 Royal Antverpy FC - Eintracht Frankfurt
18:45 Fenerbahce Istanbul - Olympiakos FC

Evropská liga - skupina E

21:00  S. S. Lazio - FK Lokomotiv Moskva
21:00  Olympique Marseille - Galatasaray Istanbul

Evropská liga - skupina F

21:00 PFC Ludogorec Razgrad - FK Crvena Zvezda Bělehrad
21:00 SC Braga - FC Midtjylland

Evropská liga - skupina G

21:00  Celtic FC - Bayer Leverkusen
21:00  Ferencvárosi TC - Real Betis

Evropská liga - skupina H

21:00  KRC Genk - GNK Dinamo Záhřeb
21:00  West Ham United - SK Rapid Vídeň

Evropská konferenční liga - skupina A

18:45 LASK Linz - Maccabi Tel-Aviv FC
18:45 Alaškert FC - HJK Helsinki

Evropská konferenční liga - skupina B

18:45 FK Partizan Bělehrad - FC Flora Tallinn
18:45 KAA Gent - Anorthosis Famagusta FC

Evropská konferenční liga - skupina C

18:45  FK Zorja Luhansk - AS Řím
18:45  CSKA Sofia - FK Bodo/Glimt

Evropská konferenční liga - skupina D

18:45 CFR Kluž - Randers FC

Evropská konferenční liga - skupina E

21:00 1. FC Union Berlín - Maccabi Haifa FC

Evropská konferenční liga - skupina F

21:00 PAOK Soluň - ŠK Slovan Bratislava
21:00 FC Kodaň - Lincoln Red Imps FC

Evropská konferenční liga - skupina G

21:00 SBV Vitesse Arnhem - Stade Rennes FC
21:00 Tottenham Hotspur - NŠ Mura

Evropská konferenční liga - skupina H

21:00 AC Omonia Nikósie - FK Karabach
21:00 FC Basilej - FC Kajrat Almaty

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 - základní část - 10. kolo

18:00 Kladno - Olomouc

Tenis

Challenger Orleans - osmifinále

20:30 Jiří Veselý - Alejandro Tabilo

WTA Chicago 2 -osmifinále

18:30 Jil Belen Teichmannová - Markéta Vondroušová
20:00 Belinda Bencicová - Tereza Martincová

Chicago (USA) - Turnaj žen

San Diego (USA) - Turnaj mužů

Sofia (Bulharsko) - Turnaj mužů

Challenger Sibiu ... osmifinále

12:00 Jiří Lehečka - Sumit Nagal
13:30 Vít Kopřiva - Alex Molčan

Challenger Sibiu - 1. kolo

9:00 Marius Copil - Zdeněk Kolář

Basketbal

Evropská liga mužů - 1. kolo

19:00  Monako - Panathinaikos Atény
20:05  Maccabi Tel Aviv - Bayern Mnichov
20:30  Milán - CSKA Moskva
20:45  Real Madrid - Anadolu Efes Istanbul

Volejbal

Extraliga žen - 2. kolo

17:00 Přerov - Olomouc
17:00 Šternberk - Frýdek-Místek
17:00 Ostrava - Prostějov
17:00 Olymp Praha - KP Brno
18:00 Liberec - Šelmy Brno

Baseball

Obregón (Mexiko) - Mistrovství světa mužů do 23 let

Futsal

Kaunas (Litva) - Mistrovství světa

Semifinále

19:00 Portugalsko - Kazachstán

Střelba

Lima (Peru) - Mistrovství světa juniorů

Plavání

Neapol (Itálie) - Série International Swimming League

Stolní tenis

Kluž (Rumunsko) - Mistrovství Evropy družstev

(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)