Svátek má: Dominik

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 8.května 2021 za sportem? Na fotbal, vodní slalom, baseball

Kam v sobotu 8.května 2021 za sportem? Na fotbal, vodní slalom, baseball

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Vodní slalom má žně, ale v Itálii, kde se koná ME
8. května 2021 - 11:59

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    v sobotu  8. května 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  31. kolo

15:00  FC FASTAV Zlín - Slezský FC Opava
17:00  FC Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram
17:00  Zbrojovka Brno - FK Mladá Boleslav
19:30  Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 23. kolo

15:45  FC Hradec Králové - FK Dukla Praha
16:00  FK Ústí nad Labem - FK Blansko
17:00  FK Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf
17:00  1. SK Prostějov - SK Líšeň 2019
17:00  MFK Chrudim - FK Fotbal Třinec

Slovenská Fortuna liga ... 8. kolo nadstavby

17:00  MŠK Žilina - AS Trenčín
17:00  MFK Ružomberok - FK Senica
17:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - MFK Zemplín Michalovce
17:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - FC Spartak Trnava
Liga žen ... 1. kolo nadstavby, skupina o titul

14:00  Slavia Praha - 1. FC Slovácko
14:00  Sparta Praha - Viktoria Plzeň

Tenis

WTA Madrid – čtyřhra ... finále

13:30   G. Dabrowská, D. Schuursová - B. Krejčíková, K. Siniaková

Madrid (Španělsko) - Turnaj mužů

Madrid (Španělsko) - Turnaj žen

18:30  Ashleigh Bartyová -  Aryna Sabalenková

Praha - Turnaj mužů, I. ČLTK Prague Open 2021

ATP challenger

11:00 Michael Vrbenský - Oscar Otte

Praha - Turnaj žen, I. ČLTK Prague Open 2021

ITF

Atletika

Split (Chorvatsko) - Evropský vrhačský pohár

Volejbal

Kvalifikace ME ... skupina F

15:00  Česko - Slovinsko
18:40  Bosna a Hercegovina - Lotyšsko

Házená

MOL liga žen ... semifinále

17:00  HC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
18:00  DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most

Play out STRABAG RAIL Extraligy mužů ... 5. kolo

TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno
17:00  TJ Sokol Nové Veselí - SHC Maloměřice - Brno

Chance play off STRABAG RAIL Extraligy mužů ... o 7. místo - úvodní zápas

Jičín -  Frýdek-Místek

Chance play off STRABAG RAIL Extraligy mužů ...  O 5. místo - úvodní zápas

Zubří - Kopřivnice

Florbal

Play-off Livesport Superligy florbalu ... semifinále

16:00  FAT PIPE Florbal Chodov - Předvýběr.CZ Florbal MB
20:05  ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Extraliga žen ... semifinále play off - 1. zápasy

16:00  Vítkovice - FBC Ostrava
19:30  Chodov - Tatran Střešovice

Motorismus

Barcelona (Španělsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Španělska, závod mistrovství světa vozů formule 1

15:00  Rallye Šumava - závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

Cyklistika

Giro d’Italia


1. etapa: individuální časovka (8,6 km)

14:00  1. etapa: Turín - Turín

Albstadt (Německo) - Světový pohár v cross country horských kol

15:00 muži do 23 let
16:30 ženy do 23 let

Baseball

Extraliga

13:00  Olympia Blansko - Sokol Hluboká
13:00  Blesk Jablonec - Arrows Ostrava
13:00  Třebíč Nuclears - Hroši Brno
13:00  Kotlářka Praha - Eagles Praha
15:00  Tempo Praha - Draci Brno
16:00  Třebíč Nuclears - Hroši Brno

Box

Velká cena Ústí nad Labem ... finále

17:00  

Futsal

První liga ... semifinále play off - 2. zápas

19:00  Teplice - Chrudim

Hokejbal

CROSSDOCK Extraliga

14:00  HBC Most - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
14:00  Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Hradec Králové 1988
14:00  TJ Snack Dobřany - HBC Hostivař
15:00  SK Hokejbal Letohrad - HC Kert Park Praha
16:00  HBC Plzeň - TJ Kovo Praha

Judo

Paříž (Francie) - Turnaj série Grand Slam

Curling

Calgary (Kanada) - Mistrovství světa v curlingu žen

Německo - Česko
Korea - Česko
Česko - Dánsko

Vodní slalom

Ivrea (Itálie) - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu

10:05 semifinále K1 ženy a K1 muži
14:07 finále

Parkur

Praha - Parkurový závod CSIO*3 CET Prague Cup

Zápas

Sofia (Bulharsko) - Světová kvalifikace v zápase na olympijské hry

Stolní tenis

Extraliga žen ... čtvrtfinále play off - 2. zápas

16:00  Stolní tenis Ostrava - MSK Břeclav

Novi Sad (Srbsko) - Evropský pohár žen ... čtvrtfinále

Taekwondo

Sofia (Bulharsko) - Olympijský kvalifikační turnaj

Jachting

Porto (Portugalsko) - Mistrovství světa a olympijská kvalifikace v jachtařské třídě Finn

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)