Svátek má: Matouš

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 6.března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon, lyžování

Kam v sobotu 6.března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon, lyžování

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Na šesti palubovskách se hraje nejvyšší soutěž basketbalistů
6. března 2021 - 10:32
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

   

    v sobotu   6. března 2021



Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  22. kolo

14:00  1. FK Příbram - FC Slovan Liberec
16:00  FK Teplice - Slezský FC Opava
16:00  FC FASTAV Zlín - Bohemians Praha 1905
18:30  FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  13. kolo

14:30  SK Líšeň 2019 - FC Hradec Králové
14:30  FK Blansko - FK Fotbal Třinec

Slovenská Fortuna liga  ...  22. kolo

14:30  ŠK Slovan Bratislava - FK DAC Dunajská Streda
14:30  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - ŠKF Sereď
14:30  FK Senica - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
14:30  MŠK Žilina - MFK Ružomberok
14:30  AS Trenčín - FC Spartak Trnava

Lední hokej

Chance Liga ...  33. kolo

16:00  HC Stadion Vrchlabí - SC Kolín
16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - AZ Heimstaden Havířov
17:00  HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Slavia Praha
17:00  HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice
17:00  SK Trhači Kadaň - VHK ROBE Vsetín
17:00  HC Baník Sokolov - HC ZUBR Přerov
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - Rytíři Kladno
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava

Atletika

Toruň (Polsko) - Halové mistrovství Evropy

Halové mistrovství Evropy v atletice v Toruni ...2. den

Biatlon

Nové Město na Moravě - Závody Světového poháru

11:00 Sprint žen na 7,5 kilometru - SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě
15:40 Sprint mužů na 10 kilometrů - SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě

Obertilliach (Rakousko) - Mistrovství světa juniorů

Lyžování

Bansko (Bulharsko) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Jasná (Slovensko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

9.30/12.30 obří slalom ženy


Oberstdorf (Německo) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

10:00 severská kombinace dvojice muži - skoky
12:30 běh 30 km klasicky ženy
15:00 severská kombinace dvojice muži - běh 2x7,5 km
17:00 skoky družstva muži


Rogla (Slovinsko) - Závody SP ve snowboardingu

14.00 paralelní obří slalom

Basketbal

Liga mužů ...  skupina A2, 3. kolo nadstavby

18:00  Olomoucko - Ostrava
18:00  Ústí nad Labem - Hradec Králové
18:00  Děčín - Svitavy

Liga mužů ... skupina A1, 3. kolo nadstavby

17:45  Kolín - Pardubice
18:00  Brno - USK Praha
18:00  Opava - Nymburk

Volejbal

Extraliga mužů ... čtvrtfinále play off, 1. zápasy

17:00  Lvi Praha - Ústí nad Labem

Házená