Svátek má: Miluše

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 5.června 2021 za sportem? Na hokej, volejbal, golf, ragby

Kam v sobotu 5.června 2021 za sportem? Na hokej, volejbal, golf, ragby

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Ragby zažije o víkendu restart v podobě zápasů letního poháru
5. června 2021 - 09:29

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

    v sobotu 5. června 2021



     Lední hokej                                                                                                             



Mistrovství světa

Semifinále

13:15  USA - Kanada
17:15  Finsko - Německo


Fotbal

Kvalifikace ME U21 ... skupina D

17:00 Lichtenštejnsko - Řecko

Mezinárodní přípravné zápasy

17:00  Rusko - Bulharsko
18:00  Wales - Albánie
20:45  Švédsko -  Arménie
20:45  Černá Hora - Izrael

Kvalifikace MS 2022, jihoamerická zóna CONMEBOL

Brazílie - Ekvádor

Liga žen ... 5. kolo nadstavby, skupina o titul

14:00  Slavia Praha - Sparta Praha

Tenis

Paříž (Francie) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - 3. kolo

11:00  Sloane Stephensová - Karolína Muchová
12:00  Barbora Krejčíková - Elina Svitolinová

Atletika

Třebíč - Mistrovství ČR ve vícebojích

Birmingham (Velká Británie) - Evropský pohár v běhu na 10 000 metrů

Kingston (Jamajka) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Volejbal

Evropská liga žen ... skupina C

Maďarsko - Bělorusko

Evropská liga mužů ... skupina C

16:00 Bělorusko - Česko
19:00 Portugalsko - Turecko

Ostrava - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Motorismus

Baku (Ázerbajdžan) - Kvalifikace na Velkou cenu Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1

12:35  Italská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích

Cyklistika

Francie - etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

Morava - závod míru U23

Baseball

Extraliga

12:00  Tempo Praha - Blesk Jablonec
13:00  Kotlářka Praha -  Olympia Blansko
13:00  Třebíč Nuclears - Eagles Praha
13:00  Arrows Ostrava - Sokol Hluboká
13:00  Hroši Brno - Draci Brno
15:00  Tempo Praha - Blesk Jablonec
16:00  Třebíč Nuclears - Eagles Praha

Kanoistika

Poznaň (Polsko) - ME v rychlostní kanoistice

08:30 semifinále
10:20 finále A (K1 1000 m ženy, C1 1000 m muži, K1 1000 m muži, K2 500 m ženy, C2 500 m ženy, K4 500 m muži, K1 200 m ženy, C1 200 m muži, K2 200 m muži)

Golf

Bystřice - turnaj žen Amundi Czech Ladies Challenge evropského okruhu LET Access Series

Dříteč - turnaj D+D Real Czech Challenge Open série Challenge Tour

San Francisco (USA) - turnaj žen kategorie major US Open

Hokejbal

Extraliga

13:00  HBC Kladno - HbK Karviná
14:00  Elba DDM Ústí nad Labem -SK Hokejbal Letohrad

Dostihy

Praha - Velká červnová cena

rovinový dostih (2200 m, tříletí koně), Memoriál Jaroslava Maška, rovinový dostih (1400 m, tříletí a starší koně)

Parkur

Valkenswaard (Nizozemí) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Veslování

Sabaudia (Itálie) - Závody Světového poháru

Střelba

Osijek (Chorvatsko) - ME ve střelbě ze vzduchových, kulových a brokových zbraní

13:00 rychlopalná pistole družstva muži

Ragby

Letní pohár

11:00  Praga - Sparta  ve  Vysočanech
11:00  Tatra Smíchov - Říčany
14:00  Slavia Praha - RC Přelouč v Edenu

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)