Svátek má: Matouš

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 13. března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon, ragby

Kam v sobotu 13. března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon, ragby

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hokejisté Plzně hrají v Olomouci
13. března 2021 - 10:40

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

  

   v sobotu 13. března 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021  ...  23. kolo

14:00  Slezský FC Opava - FK Pardubice
16:00  FC FASTAV Zlín - SK Dynamo Č. Budějovice
16:00  FC Baník Ostrava - 1. FK Příbram

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  14. kolo 

10:15  FK Slavoj Vyšehrad - FK Viktoria Žižkov
10:30  FK Blansko - SK Líšeň 2019
14:30  FK Fotbal Třinec - FK Varnsdorf

Slovenská Fortuna liga ...  1. kolo

17:00  MFK Zemplín Michalovce  -  FC Nitra
17:00  FK DAC Dunajská Streda  -  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
17:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FK Senica
17:00  ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
18:30  MŠK Žilina - FC Spartak Trnava

Liga žen ... 11. kolo

11:00  Liberec - Viktoria Plzeň
13:00  Dukla Praha - Slavia Praha
14:00  Sparta Praha - 1. FC Slovácko
14:15  Pardubice - Lokomotiva Brno

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ... předkolo

15:00  Kometa  Brno - Vítkovice
17:00  Olomouc - Plzeň
17:30  Karlovy Vary -  Pardubice
18:30  Litvínov - Hradec Králové

Biatlon

Nové Město na Moravě - Závody Světového poháru

14:45 ...  Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě
17:30 ...  Stíhací závod žen na 10 kilometrů - SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě

Lyžování

Aare (Švédsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

10:30/13:45 slalom ženy

Aspen (USA) - Mistrovství světa ve snowboardingu a akrobatickém lyžování

U rampa

21.30 slopestyle

Engadin (Švýcarsko) - SP v běhu na lyžích

Závody s hromadným startem klasicky (10 km ženy, 15 km muži)

Kranjska Gora (Slovin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

9.30/12.30 obří slalom muži

Sunny Valley (Rusko) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Skikros

Basketbal

Kooperativa Národní basketbalová liga ...  skupina A2, 9. kolo nadstavby

Hradec Králové - Ostrava


Kooperativa Národní basketbalová liga ... skupina A2, 5. kolo nadstavby

Hradec Králové -  Svitavy
Děčín - Ostrava
19:00  Ústí nad Labem - Olomoucko

Koperativa Národní basketbalová liga ... skupina A1, 5. kolo nadstavby

USK Praha - Nymburk
Opava - Pardubice

Renomia Ženská basketbalová liga ... o 9. místo, odveta

11:30 Strakonice - Slovanka

Renomia Ženská basketbalová liga ... čtvrtfinále play off, 3. zápasy

16:00  Žabiny Brno - Ostrava
16:00  Hradec Králové - Chomutov

Renomia Ženská basketbalová liga ...  čtvrtfinále play off, 2. zápas

19:00  Slavia Praha - KP Brno

Volejbal

Extraliga mužů ... čtvrtfinále play off, 4. zápas

14:45  Ostrava - Liberec

Extraliga žen  ... o 9. místo, 3. zápas

14:00  Frýdek-Místek - Šternberk

Házená

MOL liga žen ... 10. kolo

17:00  DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba

MOL liga žen ...  12. kolo

15:00  ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc

Florbal

Extraliga žen ... 18. kolo

14:00  KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP Ostrava
15:00  FBS Olomouc -  FbŠ Bohemians
15:00  Panthers Praha - K1 Florbal Židenice
17:00  FAT PIPE Florbal Chodov - Bulldogs Brno

Cyklistika

Francie - Etapový závod Paříž-Nice (WorldTour)

Itálie - Etapový závod Tirreno-Adriatico (WorldTour)

Futsal

První liga ... 10. kolo

19:00  Teplice - Mělník

Stolní tenis

Dauhá (Katar) - Turnaj série World Tour 

Ragby

Pohár šesti národů

15:10  Itálie - Wales ... vysílá NOVA SPORT 2
17:40  Anglie - Francie ...  vysílá NOVA SPORT 2

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)