Svátek má: Matouš

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 7.března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon, atletiku

Kam v neděli 7.března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon, atletiku

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V posledním kole základní části se utkají hokejisté Mladé Boleslavi a Sparty Praha
7. března 2021 - 11:35

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

   

    v neděli   7. března 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  22. kolo

14:00  SK Dynamo Č. Budějovice - FK Mladá Boleslav
14:00  MFK Karviná -  Zbrojovka Brno
18:30  SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 13. kolo

10:15  FK Viktoria Žižkov - MFK Chrudim
14:30  FC Sellier & Bellot Vlašim - FC MAS Táborsko
14:30  FK Varnsdorf - 1. SK Prostějov

Liga žen ...  10. kolo

11:00  Dukla Praha - Liberec
15:30  Viktoria Plzeň - Pardubice

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ... základní část - 52. kolo

17:20  Vítkovice - Liberec
17:20  Zlín - Litvínov
17:20  Karlovy Vary -  Hradec Králové
17:20  České Budějovice -  Třinec
17:20  Plzeň -  Olomouc
17:20  Kometa Brno - Pardubice
17:20  Mladá Boleslav - Sparta Praha

Slovenská liga ...  46. kolo

16:00  Nové Zámky - Miškovec
16:00  Michalovce - Košice
16:00  Nitra - Trenčín
17:00  Banská Bystrica -  Zvolen
17:00  Liptovský Mikuláš - Slovan Bratislava
17:00  Poprad - Detva

Atletika

Toruň (Polsko) - Halové mistrovství Evropy

Halové mistrovství Evropy v atletice v Toruni, 3. den

Biatlon

Nové Město na Moravě - Závody Světového poháru

12:00  Stíhací závod žen na 10 kilometrů - SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě
16:00  Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě

Obertilliach (Rakousko) - Mistrovství světa juniorů

Lyžování

Bansko (Bulharsko) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Calgary (Kanada) - Závody SP ve snowboardingu

17.30 slopestyle

Jasná (Slovensko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

9.30/12.30 slalom ženy

Mora (Švédsko) - Vasův běh, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Oberstdorf (Němeco) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

13:00 běh 50 km klasicky muži

Saalbach (Rakousko) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

10.30 super-G muži

Volejbal

Extraliga mužů  ... čtvrtfinále play off, 2. zápasy

16:00 Odolena Voda - České Budějovice
17:00 Kladno - Karlovarsko
20:15 Ostrava - Liberec

Florbal

Superliga Florbalu ... 26. kolo

17:00  Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
17:00  HU-FA Panthers Otrokovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
17:00  Sokoli Pardubice - Black Angels
17:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
17:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Ostrava
17:00  TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec

Extraliga žen  ... 17. kolo

14:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc
15:00  FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
15:00  MITEL Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín
16:00  FBC ČPP Ostrava - FAT PIPE Florbal Chodov
16:00  Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
18:00  K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno

Cyklistika

Francie - Etapový závod Paříž-Nice (WorldTour)

Futsal

První liga ... 11. kolo

19:00  Žabinští Vlci Brno - Ústí nad Labem

Judo

Taškent (Uzbekistan) - Turnaj série Grand Slam

Rychlobruslení

Dordrecht (Nizozemsko) - Mistrovství světa na krátké dráze

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)