Svátek má: Miluše

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 2.května 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

Kam v neděli 2.května 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

V Praze v Edenu se hraje duel Slavia Praha - Plzeň s pár diváky v hledišti
2. května 2021 - 12:14

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

    v neděli 2. května 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ... 30. kolo

15:00  FK Jablonec - SK Sigma Olomouc
15:00  FK Teplice - FC FASTAV Zlín
15:00  FK Pardubice - MFK Karviná
17:00  FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha
19:30  SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  21. kolo

10:15 FK Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf

Slovenská Fortuna liga ... 7. kolo nadstavby

18:00  FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava

Ženská liga ...  9. kolo

14:00  Sparta Praha - Lokomotiva Brno

Ženská liga ...  12. kolo

14:00  Viktoria Plzeň - Dukla Praha

Tenis

WTA Madrid ... 2. kolo

11:00  Karolína Muchová - Naomi Ósakaová
14:30  Karolína Plíšková - Anastasia Pavljučenkovová

Estoril (Portugalsko) - Turnaj mužů

Madrid (Španělsko) - Turnaj mužů

Madrid (Španělsko) - Turnaj žen

Mnichov (Německo) - Turnaj mužů

Turnaj mužů Ostrava Open 2021, challenger okruhu ATP

Basketbal

Liga mužů ... čtvrtfinále play off mužů - 4. zápasy

17:00  Hradec Králové -  Opava
17:30  USK Praha - Brno

Volejbal

Cancún (Mexiko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Reprezentace  přípravný zápas mužů

17:00 Slovensko - Česko

Házená

Kvalifikace ME

18:00  Česko - Ukrajina
18:00  Faerské ostrovy - Rusko

Extraliga mužů ...  6. kolo play out

15:00  KP Brno - Nové Veselí

Florbal

Play-off Livesport Superligy florbalu ... semifinále

16:00  Technology Florbal Mladá Boleslav - FAT PIPE Florbal Chodov
20:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha

Motorismus

16:00  Velká cena Portugalska formule 1

Jarní cena Brna silničních motocyklů

Jerez (Španělsko) - Velká cena Španělska, závod MS silničních motocyklů

11:00 Moto3
12:20 Moto2
14:00 MotoGP

Portimao (Portugalsko) - Velká cena Portugalska, závod MS vozů formule 1

16.00

Cyklistika

Švýcarsko - Etapový závod Kolem Romandie (WorldTour)

Baseball

Extraliga

13:00  Tempo Praha - Arrows Ostrava
13:00  Kotlářka Praha - Draci Brno
13:00  Blesk Jablonec - Sokol Hluboká

Curling

Calgary (Kanada) - Mistrovství světa v curlingu žen

10.00 Česko - Estonsko
17:00  Česko - Dánsko

Badminton

Kyjev (Ukrajina) - Mistrovství Evropy v badmintonu

Praha - Světový pohár v parkurovém skákání CSI2*-W

15:30

Veslování

Záhřeb (Chorvatsko) - Závody Světového poháru

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)