Svátek má: Svatoslav

Regiony

Velikost textu:

Pátrání po pohřešovaném dítěti a matce

Pátrání po pohřešovaném dítěti a matce

Kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci. Sedmnáctiletá dívka se nevrátila se svojí dcerou z povolené vycházky v neděli 1.srpna v odpoledních hodinách do střediska výchovné péče v Černovicích, kde má být s dcerou umístěna.

Šrámková Adéla a Šrámková Markéta
12. října 2021 - 18:25

Do současné doby se do zařízení pro mládež nevrátila a je nekontaktní. Sedmnáctiletá dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, je štíhlé postavy, má středně dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Dle zjištěných informací by mohla používat dětský kočárek s bílou korbou a červenou stříškou.

Policisté po dívce a její dceři vyhlásili celostátní pátrání. Veškerými dostupnými informacemi, včetně popisu pohřešovaných, disponují policejní hlídky. Dívku společně s dcerou se však do současné doby vypátrat nepodařilo. Policisté po nich i nadále pátrají. Na základě zjištěných poznatků a provedených šetření policisté zjistili, že by se dívka s téměř tříměsíční dcerou mohla v současné době pohybovat na Ústecku, Děčínsku, zejména pak v lokalitě Rumburku a Krásné Lípy. Nelze ale její pohyb vyloučit na území jiného kraje.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka s dítětem v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158," vyzývají policisté KŘP Ústeckého kraje.

(rp,usteckenovinky.cz,foto:KRP UK)