Svátek má: Rudolf

Regiony

Velikost textu:

Pátrání po pohřešované z Litoměřicka

Pátrání po pohřešované z Litoměřicka

Policie pátrá po pohřešované z Litoměřicka, která byla naposledy spatřena v neděli 18. února 2024 okolo 15 hodiny na autobusovém nádraží v Litoměřicích. Měla odcestovat autobusem do Prahy, zda odjela, není potvrzeno.

Ilustrační foto
20. února 2024 - 07:00

Hledaná žena Adéla Pokorná, nar. 26.9.2007, výška 165 až 170 cm, zdánlivé stáří 15 až 18 let, střední postavy, barva vlasů černá, barva očí šedá, modrá.

Pohřešovaná Adéla Pokorná byla naposledy spatřena v neděli 18. února 2024 okolo 15 hodiny na autobusovém nádraží v Litoměřicích. Měla odcestovat autobusem do Prahy, zda odjela, není potvrzeno. Do pražského výchovného zařízení nedorazila a nepodala o sobě žádnou zprávu. Je vysoká cca 170cm, střední postavy, má modrošedé oči, obarvené černé vlasy střižené na mikádo s krátkou rovnou ofinou, po těle tetování – různá písmena, v nose piercing v podobě stříbrného kroužku, v levém uchu tzv. roztahovák ve tvary spirály v barvě slonové kosti. Zdánlivé stáří 15 – 18 let. Byla oblečená do černé prošívané zimní bundy v délce do pasu, černých legín, na nohou měla černé kotníkové boty NIKE AIR JORDAN, s sebou černý batoh zn. VANS, velkou černou cestovní tašku s oděvními svršky a pevnou igelitovou tašku zn. ALBERT.


„Informace k pohřešované přijmeme na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně. Děkujeme," dodává nprap. Pavla Kofrová, tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje.

(rp,usteckenovinky.cz,foto:krp uk)Měla by se podle vás stát Ukrajina členem NATO?

Ano
transparent.gif transparent.gif
17%
Ne
transparent.gif transparent.gif
67%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%