Svátek má: Alan

Regiony

Velikost textu:

Kriminalisté hledají svědky pádu chlapce z Pastýřské stěny v Děčíně

Kriminalisté hledají svědky pádu chlapce z Pastýřské stěny v Děčíně

Policisté se v rámci prověřování pádu nezletilého mladíka z Pastýřské stěny v Děčíně obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc.

Ilustrační foto
24. listopadu 2021 - 07:00

Dne 17. listopadu 2021 po poledni se na policii obrátili rodiče 14letého chlapce, kterého již několik hodin pohřešovali. Na základě oznámení byla zorganizována pátrací akce, při které policisté pohřešovaného nalezli velmi vážně zraněného v nepřístupném terénu pod Pastýřskou stěnou v Děčíně, chlapec byl transportován do nemocnice, kde je dosud hospitalizován.

Když rodiče dopoledne dne 17. 11. volali na synův mobil, přijal hovor neznámý muž, který měl telefon najít na skále v této lokalitě. Otec chlapce tedy jel na místo a u brány do hotelu Nebíčko mu mobilní telefon zn. Xiaomi  předal starší pán (na hlavě měl čepici, silnější postavy, věk kolem 70 let, výška asi 170 cm, nosil brýle), který tam byl s dalším mužem (na sobě měl béžovou bundu, mladší než druhý muž, štíhlé postavy, výška asi 180 cm, měl jednu ruku zavázanou v obvazu) a neznámou ženou (věk asi 70 let, silnější postavy), měli snad být z Ústí nad Labem.Policisté žádají tyto tři důležité svědky, kteří by mohli poskytnout podstatné informace k případu a místu, kde telefon našli a pomoci nám tak objasnit okolnosti, za jakých ke zranění nezletilého došlo, aby kontaktovali děčínské kriminalisty.

Taktéž žádáme další spoluobčany, kteří se 17. listopadu 2021 od rána do poledních hodin pohybovali v okolí Pastýřské stěny a mohli by poskytnout jakékoliv informace k výskytu a pohybu nezletilého, který je 175 cm vysoký, má modré oči, blond krátké vlasy, hubenou postavu, na sobě měl zimní oranžovo žlutou bundu s kapucí, světlé kalhoty (tepláky) a na nohou černé tenisky, aby podali svědectví děčínským kriminalistům na tel. 603 187 081, nebo se obrátili na linku 158, za pomoc předem děkujeme," vyzývá por. Bc. Daniel Vítek, tiskový mluvčí KŘP Ústeckého kraje.

(usteckenovinky.cz,foto:arch.)