Svátek má: Roland

Regiony

Velikost textu:

Cizince v Labe aréně Ústeckého kraje letos nahradili Češi

Cizince v Labe aréně Ústeckého kraje letos nahradili Češi

Kanál Labe arény Ústeckého kraje v Račicích se těší stále větší oblibě mezi českými návštěvníky. To platí jak pro vrcholné sportovní akce, jako například republikové šampionáty, tak i pro veřejnost.

Labe aréna
15. října 2020 - 07:00

Češi tak v návštěvnosti v letošním roce více než nahradili výpadek zahraničních návštěvníků. Labe aréna Ústeckého kraje zaznamenala z pohledu návštěvnosti jeden z nejúspěšnějších roků.

„Velmi nás těší, že sportovní areál Labe arény Ústeckého kraje využívají ve stále větší míře čeští sportovci i veřejnost. Výpadek zejména německé klientely, která si račický kanál v minulých letech velmi oblíbila, nahradil přírůstek domácích návštěvníků. Přispěla k tomu i v minulém roce nově otevřená část Labské cyklostezky, která vede přímo okolo račického kanálu, ale také nové a chutnější menu v naší restauraci. Oblíbené jsoutřeba salát s kozím i hotová jídla,“ uvedl Michal Kurfirst, ředitel Labe arény Ústeckého kraje.

Račický kanál Labe arény Ústeckého kraje, je mimo významnější závody volně přístupný veřejnosti. K dispozici je pětikilometrový kvalitní asfaltový okruh, který je ideální pro cyklistiku, in-line brusle, koloběžky nebo běh.

Pro Ústeckenovinky.cz Milan Vodička, Labe aréna, z.s.

(lh,usteckenovinky.cz,foto Labe aréna)