Svátek má: Vilém

Regiony

Velikost textu:

Bruno bude mít 6.narozeniny, lidé mu mohou poslat přání a vyhrát triko

Bruno bude mít 6.narozeniny, lidé mu mohou poslat přání a vyhrát triko

Vytvořte narozeninové přání pro medvěda Bruna a vyhrajte triko s jeho portrétem. Tak takovou soutěž nyní vypustila do světa děčínská zoologická zahrada.

Bruno
18. ledna 2022 - 07:00

Šesté narozeniny medvěda kamčatského Bruna, který je hlavní tváří zoo, připadají na sobotu 29. ledna.

„Oslava medvědích narozenin bude vzhledem k termínu, na který připadají, jen symbolická. Bruno svoji narozeninovou oslavu totiž prospí. V prosinci zalehnul ve vnitřní expozici a ačkoli nespí úplně – každý den si vychutná svou zimní, v pravdě dietní dávku krmení – tak ven se mu ven do chladného počasí nechce,“ uvedla mluvčí zoo Alena Houšková.  Triko s portrétem Bruna a balíček dalších medvědích propagačních předmětů vyhraje ten, kdo pro něj vytvoří originální narozeninové přání. Fantazii zoo meze neklade, lidé mohou malovat, vyrábět, natáčet vzkazy, videa, … Na odměnu se mohou těšit 3 nejhezčí výtvory. Přání je nutné doručit do zoo osobně, poštou nebo e-mailem do pátku 28. ledna. Při odevzdávání by měli soutěžící přiložit své jméno, věk, město a kontakt.

Bruno patří k děčínské zoologické zahradě již téměř tři roky. Přicestoval ze Zoo Brno na jaře 2019. Tehdy mu byly 3 roky.

„Bližší informace k soutěži najdou zájemci na www.zoodecin.cz," upozorňuje uvedla mluvčí zoo Alena Houšková.  


(rp,usteckenovinky.cz,foto: Zoologická zahrada Děčín)
Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
51%
Ne
transparent.gif transparent.gif
24%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
25%