Svátek má: Erik

Politika

Velikost textu:

Štefec: Těch pár facek muselo nadšené aktivisty hodně bolet!

Štefec: Těch pár facek muselo nadšené aktivisty hodně bolet!

Těch pár facek, které uštědřil svým vystoupením v kauze "Vrbětice" prezident Zeman tlupě nadšených aktivistů, hrajících si na "politické elity ČR", muselo fakt bolet, píše Jaroslav Štefec na facebooku.

Jaroslav Štefec
27. dubna 2021 - 03:20

Ve formě, s klidem, objektivně a neutrálně zhodnotil fakta, ani v nejmenším nezpochybnil vyslovená podezření, ale jasně řekl, že trvá na řádném policejním vyšetření.

Striktně se držel faktů a ukázal, jak se má chovat politik se státnickým přesahem. A ačkoliv nejsem a nikdy jsem nebyl jeho bezvýhradným fandou, protože ho znám osobně a velmi dobře jsem si vědom jeho rozporných vlastností, u mě tentokrát za plný počet bodů.


A pár komentářů:
  • Politické elity jsou smutné a šokované, že chce Miloš důkazy a prošetření... Což si teda dovolil hodně!!
  • Naprostý souhlas Jaroslave,zato poslouchat ty blitky chytráka Taiwance,to je fakt na Nobelovu cenu.Co je to za čur..a,tak to se fakt málokdy a málokde vidí.Krypl jeden mrnavej.
  • Miloš Vystrčil mi svým vzhledem, ještě než se stal Taiwancem, vždy připomínal nějakého postiženého mongoloida, za což tedy nemůže, tak budiž. Ale když se tak začal i projevovat, tak to překročilo všechny meze!!
  • Ta tzv. demokratická opozice čili demožumpa by snad byla nejraděj, kdyby prezident dnes vyhlásil všeobecnou mobilizaci nebo rovnou válku Rusku
  • Zeman elegantně přesunul téma domů, vyšetření kšeftů se zbraněmi ve Vrběnicích tak odepíše celou tu bandu demobloku a připraví u nás prostředí pro formování pravidel nové vývojové=pokovidové etapy.
  • Formování nové EU začíná u nás...
  • Nerozumím tvrzení té "tlupy", která mluví o tom, že důkazy pro ruskou verzi jsou když má Zeman od MV i BIS doložené, že přímé důkazy nejsou a pracuje se dále s různými verzemi. Jak je možné, že té tlupě prochází tak jasné lži ? Tonoucí rusofobové se chytají stébla? Jako třeba s nějakým údajným vyzrazením utajovaných skutečností. To je dle nich skutečnost, že nejsou důkazy utajovaná ?

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)