Svátek má: Erik

Politika

Velikost textu:

Radim Valenčík: Otec selhal. Tříletý syn - živý štít?

Radim Valenčík: Otec selhal. Tříletý syn - živý štít?

Překvapuje mě, že se nikdo nepozastavuje nad chováním otce před tříletým dítětem, napasl na facebook Radim Valenčík.

Radim Valenčík, vysokoškolský učitel, ekonom a politik
12. března 2021 - 09:01

Otec naprosto bezohledný k výchově, psychice a bezpečnosti svého tříletého syna.

Možná policisté postupovali necitlivě. Ale první a neomluvitelnou chybu udělal otec. Nevím, jak otec může používat dítě jako živý štít.

A nelze nevidě, že mediální mainstream se okamžitě postavil proti strážníkům a vůbec nezmínil pochybení otce.Během hodiny bylo sto reakcí na můj názor. Velká většina se mnou souhlasí. A velká většina těch, kteří můj pohled odmítají požívají výrazy, které vypovídají i jejich povaze. Můžete posoudit zde:

  • Denisa Mikeška Holubová: naprosto s Vami souhlasim,on za nej je zodpovedny.chlapecka je mi moc lito!
  • Jana Horešovská: Jednoznačně odpovědnost za dítě má rodič a že ho vystavuje stresu, měl by být volán k šetření. Začíná se rozmáhat způsob , že dítě se používá jako živý štít před policajta, před kamery, aby se nepoužívaly prostředky , které má Policie k umravnění , na ulici k provokacím a podobně. Co to jsou za rodiče? Sebrat ty děti, jinak z nich vyrostou taky provokatéři a naschválníci. To není rodič - to je vůl.
  • Petr Olšovec: Ale pokud byl vyzván k nasazení respirátoru a odmítl, poté odmítl přes výzvu městských strážníků předložit občanský průkaz, verbálně se tomu bránil, česky řečeno "držkoval", byl zadržen za použití policejních donucovacích prostředků, tedy násilím v souladu se zákonem, aby byl ztotožněn. A lítost kvůli účasti dítěte by se měla obracet proti nezodpovědnému otci, ne proti strážníkům! A co má s tím dělat matka dítěte pracující na JIPce? To je jen hnusná citová manipulace!
  • David Jakubek: Maminka pracovala na JIP zatímco tatínek se prasácky choval k okolí, prodavačce, k strážníkům a v důsledku i ke svému synovi. Je to Hovado lidské bezohledné a i nezodpovědné.
  • Edvard Balon: To byla jasná provokace ze strany toho pána a není to první provokace. Cílem těchto antirouškářu je zastrašit policii. Oni nebojujou s cvidem ale s Babiišem a je jím vubec jedno kolik lidí tady zemře.Buh nás ochranuj před takovými lidmi.Oni nebojujou s cvidem ale s Babiišem a je jím vubec jedno kolik lidí tady zemře.Buh nás ochranuj před takovými lidmi.Jejich agrese se stupnuje
  • Boguslav Zabinski: Taktika je pořád stejná, dát na sociální sítě část videa, které vypadá hrozivě (on ale každý zákrok police vypadá násilně), brutalita policie, stovky lajků, nátlak na nadřízené policistů, kteří chtějí vypadat před médii hezky a strážníky potrestají.
  • Pája Dolu: na tom videu také ten chlap říká, že s nimi nepůjde a to už leží na zemi. prostě odmítal všechno, pral se s nima, tak co čekal
  • Jana Horešovská: proč spekulovat - jasná provokace ze strany toho občana. O tom není pochyb. Tak proč se ho zastávat. Já nezodpovědné lidi a komedianty nemusím. Když měl dítě s sebou, tak se měl chovat jako otec a nevystavovat dítě stresu. Ostatní je... Zobraziť viac
  • Harry Mareš: Byl jsem příjemně překvapen diskusí na novinkách, kdy většina diskutujících poukazovala hlavně na debilitu a nesmyslné chování tatínka.
  • Monika Měkotová: Ať si protestuje, když ho baví provokovat policajty, ale ať si k tomu nebere dítě, jako rukojmí.

Atd. Atd. Děkuji všem za rozumné názory, končí článek Radim Valenčík.

(rp,prvnizpravy.cz,radimvalencik,foto:arch.)