Svátek má: Dominik

Politika

Velikost textu:

Kateřina Konečná: Americké volby jsou opravdový zážitek

Kateřina Konečná: Americké volby jsou opravdový zážitek

„Současný prezident se prohlásí za vítěze v půlce sčítání hlasů. Poté veřejně prohlašuje že volby jsou nelegální a chce se obracet na nejvyšší soud. Některé státy skoro  dny po uzavření volebních místností stále nemají spočítané hlasy," všimla si europoslankyně Kateřina Konečná.

Europoslankyně Kateřina Konečná
8. listopadu 2020 - 08:35

„Množí se protesty jak těch, kteří volby rovnou považují za zmanipulované, tak těch, kteří útočí na volební místnosti a policii se záměrem znemožnit sčítání korespondenčních hlasů. To vše na pozadí zabedněných výloh obchodů, které se připravují na další vlnu násliných střetů obou znepřátelených táborů.
Nepřipomíná vám to něco?" napsala europoslankyně.

„Podobné okolnosti v jiných zemích, jako byla třeba Venezuela, Bolívie nebo například Bělorusko, vedly k tomu, že USA nebo třeba EU začala finančně  podporovat různé pochybné neziskovky, které hrály do jejich politických karet nebo rovnou sami rozhodovaly, kdo vlastně volby vyhrál," kostatovala KAteřina Konečná.



Připadá vám absurdní taková reakce vůči USA? Potom by vám měla připadat absurdní i ve všech ostatních případech, kdy jsme neváhali zasahovat do suverenity jiných zemí. Americké  volby jsou opravdový zážitek," má jasno Kateřina Konečná.


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebook Kateřiny Konečné,  foto: ps)