Svátek má: Erik

Politika

Velikost textu:

Jiří Kobza: Blíží se přelomové volby, tak jako v roce 1948

Jiří Kobza: Blíží se přelomové volby, tak jako v roce 1948

Covidová hysterie, propaganda a zmatek v hlavách naší vlády nejsou ani zdaleka tak náhodné, jak by se mohlo zdát. Jedná se o cílené zastírání obrovských problémů, které se na nás valí z Evropské unie a kterými vláda ani opozice před rozhodujícími volbami nechce manévrovat.

Jiří Kobza, poslanec (SPD)
30. dubna 2021 - 07:20

Rostoucí chudoba obyvatel. Díky omezení života, chaotickým opatřením vlády, kdy u soukromých podniků fixní náklady běží ale kapitál  je spotřebováván, kdy část pracovní síly je nemocná, část je doma s dětmi, které mají zavřenou školu, na kompenzace je pro mnoho lidí obtížné dosáhnout pro složitost vyplňování nekonečných formulářů, prokazování přímých dopadů na jejich práci (například taxikáři). Podle statistik bankovní asociace z roku 2019 asi jedna třetina českých obyvatel měla finanční rezervu na cca 3 měsíce. Po covidových omezeních práce a podnikání už tyto rezervy spotřebovali a nemají kde brát.  Samozřejmě, zaměstnanci státu a státem financovaných neziskovek jsou na tom výrazně líp, píše v komentáři Jiří Kobza.

Chudý a zadlužený občan, který navíc v současnosti díky opatřením proti šíření infekce nesmí prakticky nic, nerevoltuje a nejspíš ani nepůjde k volbám. Takže tzv. tradiční strany, které mají tento stav na svědomí, se zase pevně usadí v křeslech vlády a parlamentu.

Sečteno a podtrženo: je jasné, že naše vláda slouží především zájmům nadnárodních spolků a korporací, které na tomto stavu nehorázně vydělávají. Je nad slunce jasnější, že EU nám nepomůže,  je předraženým, neschopným a nefunkčním spolkem, který má jako hlavní bod na starosti blahobyt svých mnoha (značně nekompetentních) funkcionářů. Jak nemilosrdně ukázalo její naprosté selhávání v boji s Covidem, o běžné občany se EU stará až na posledním místě. Značná část těchto peněz skončí v kapsách neziskovek anebo jako velkorysé platy nově vytvářených pozic v rámci EU, které EU zajišťují dostatek loajality svých zaměstnanců.


Nyní celá EU ale i naše vláda utrácí a projídá peníze, které nemá a které si členské státy musí půjčit. Nebere vůbec ohled, že tyto peníze bude muset někdy někdo splatit. Budou to totiž naše děti a vnuci, kdo zdědí a budou splácet dluhy, co nasekala EU a jí servilní vlády. To světlo na konci tunelu tedy celkem jistě nepřináší naději na šťastný konec ani prosperitu našeho života v EU, ale podle všeho pochází od protijedoucího expresu ekonomického otroctví!

Jde o celou budoucnost našich dětí a vnuků, kterou jim zajistí jenom samostatný a svéprávný stát. K tomu vedou jenom jediné dveře a jediná cesta, jmenuje se Czexit. Není času nazbyt.

Na těch, kteří tohle celé nepochopí, totiž stojí naděje těch, kteří nás chtějí ovládnout, zadlužit a zotročit. Čekají nás přelomové volby, které jasně ukáží, kdo si je vědom důležitosti existence vlastního národa a státu, ve kterém si můžeme vládnout sami. Ty volby rozhodnou o budoucnosti našeho státu a národa.

Ty varianty jsou tak protichůdné, jak byly snad jenom v roce 1948.

Ty nejpravděpodobnější varianty jsou dvě:
  • Zvítězí extrémní levice, premiérem se stane předseda Pirátů Bartoš. Dojde k otevření hranic, masovému přijímání migrantů, naroste vliv nevolených neziskovek a samozvaných aktivistů, naroste vliv LGBT zejména na školy, pravděpodobně dojde k přijetí Eura. Pravděpodobně budou prolomeny Benešovy dekrety a dojde k restitucím sudetského majetku. Neuhrazené válečné reparace budou zapomenuty. ČR postupně zanikne a změní se v bezvýznamný euroregion, poslušně otročící v montovnách, krmený druhořadými potravinami z evropské nadprodukce.
  • Zvítězí vlastenecké strany, které společně protlačí své politické křídlo (SPD) do sněmovny v takové síle, aby bylo možné vytvořit středopravou vládu. Ta prosadí referendum o Czexitu, odmítne nelegální imigraci, bude pracovat na vybudování potravinové soběstačnosti a postupně bude budovat vševojskovou armádu. Společně se státy V4 pak bude pracovat na zrovnoprávnění pozice V4 vůči vedení EU.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)