Svátek má: Teodor

Politika

Velikost textu:

Chalupa: Vynutit si sex násilím, tak to není chlap, ale ubožák

Chalupa: Vynutit si sex násilím, tak to není chlap, ale ubožák

Feri - chlap jen podle sebe...pokud chce chlap "dostat" ženskou - což je zatím ještě normální - tak, že ji - například omezí v pohybu - a sex si vynutí nátlakem blížícím se agresi, tak to není chlap ale ubožák, píše na facebooku Bohumil Chalupa.

Bohuslav Chalupa
28. května 2021 - 11:30

A pokud se věci odehráli jak jsou popsané, tak i kdyby Feri vyvázl bez trestu, zůstane už jen ubožákem.

Předpokládám, že homosexuálové to vnímají obdobně.

Na druhou stranu samozřejmě považuji za úchylné/neakceptovatelné označovat lichotky, slovní návrhy, pohledy, úsluhy atp. za sexuální harašení/trestný čin. Protože v tomto kontextu to dopadne tak, že pokud nám bude snad dovoleno se svobodně pohybovat ve veřejném prostoru, museli bychom se trvale pohybovat se sklopenou hlavou (nejen psychicky ale i fyzicky) : "bechtěrjevovo společenství zcela asexuálnich volů a jalovic"?... jaký název je pro vykleštené ovce?

A mimochodem - je správné aby společnost akceptovala, že se právníkem stal člověk, jehož duševní/intelektuální výbava je zcela evidentně v rozporu s tím, proč náš stát - tedy my - vydává diplomy právníkům?


A reakce...
  • to samé platí i pro lékaře, prosím.... a nejde jen o nějaké harašení ale o to nezpronevěřit se... a to samé platí i o zákonodárcích, ministrech, ministerských úřednících, státní správě včetně policistů, učitelů....

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)