Svátek má: Květa

Politika

Velikost textu:

Bloger Baťa paní Stehlíkové: Roli antiruského rusofoba jen hrajete!

Bloger Baťa paní Stehlíkové: Roli antiruského rusofoba jen hrajete!

Bloger Jiří Baťa ve svém dopise paní Stehlíkové píše, že roli antiruského rusofoba jen hraje, že naopak může být agentem ruských výzvědných služeb.

Jiří Baťa
2. května 2021 - 07:20

Paní Stehlíková, roli zavilého nepřítele obou hlav státu Zemana a Putina, roli antiruského rusofoba jen hrajete! Mnoho indicií nasvědčuje tomu, že jste či můžete být zapojena do ruských rozvědných sítí agentů v ČR. Vaše okázalá prozápadní politika, nadbíhání pravicově opoziční politice, hrubá, urážlivá, prozápadně laděná kritika M. Zemana a V. Putina nasvědčují tomu, že hrajete roli ruského provokatéra, který má škodit vzájemným vztahům mezi oběma státy.

Jinak si lze jen těžko vysvětlit, proč se tak enormně zapojujete a angažujete do české, resp. antiruské politiky, proč se svými výroky snažíte rozdmýchávat nevraživiost mezi ČR a RF!


Jste až příliš podezřelá z vašich aktivit, které směřují ke zhoršování vztahů mezi oběma státy. I ta neobvykle krátká doba udělení českého občanství je více než podezřelá. Přišla jste z SSSR jak nicka, za pouhé 4 roky jste se stala občankou naší republiky díky přímluvě po záhadném „přátelství“ s V. Havlem. To, že jste měla v Moskvě vystudované lékařství jistě nebylo důvodem k udělení českého občanství, neboť v r. 1993 bylo naše zdravotnictví ještě stále na vysoké úrovni (ve srovnání se současností).

Asi budete muset veřejnosti a nejen jí, mnohé vysvětlovat, pokud chcete dokázat, že nejste zapojena do rozvědky GRU, jako ti dva agenti-kolegové ve Vrběticích! vyzývá Jiří Baťa.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)