Svátek má: Vilém

Politika

Velikost textu:

Blaško: Dvě chuťovky: Pandemický zákon a korespondenční volba

Blaško: Dvě chuťovky: Pandemický zákon a korespondenční volba

Tento týden si pro nás vládní garnitura přichystala dvě super chuťovky a to novelu pandemického zákona a korespondenční volbu, píše Hynek Blaško na facebooku.

Hynek Blaško, europoslanec
26. ledna 2022 - 06:20

Co se týká pandemického zákona jsem přesvědčen, že to je další krok k nastolení ještě tvrdší diktatury a omezení již tak omezené svobody. Gang "TŘÍ" nám bude diktovat, omezovat, zbídačovat nás, vyhrožovat nesmyslnými likvidačními pokutami. To jste chtěli, vy všichni co jste tuto slepenici volili??? Jistě jste šťastní ze všech afér, které se za nimi táhnou, že jsou proti lidem ač by jim měli sloužit. Pokud to tak chtějí dělat tak ať se vzdají všech poslaneckých výhod, protože jsou tam sami za sebe, ne za voliče!!!!! Věřím, že opozice udělá vše, aby jim zabránila tento anti humánní zákon přijmout!!!

Druhá věc je korespondenční volba, která je neméně nebezpečná jako pandemický zákon. "Cui bono", této těžce zkoušené zemi určitě ne. Nežiješ v této zemi, neprožíváš s ní dobré i zlé, tak se jí nepleť pod nohy. Chceš-li volit přijeď, registruj se a odvol, nechceš-li zůstaň kde jsi a řeš problémy té země kde se nacházíš!!!! Rovněž tak i u tohoto zákona doufám, že opozice učiní vše, aby přijetí zabránila!!!!!A komentáře:
  • Bude opozice stačit? Nebo se aspoň někteří proberou pod objevem, že lidem to jedno není (viz včerejší bombardování poslanců emaily a dnešní demonstrace). Jak je možné že takovou prasárnu (první i druhou) někdo vymyslel a že ji míní úplně vážně zlegalizovat? Jak je možné že není možné tuto vládu přimět k demisi, když dělá úplný opak toho co slibovala? A kam tedy spějeme, do totálního otroctví? A za třicet let až bude další generace hodnotit dnešní dobu, jako první otázka bude -jak to mohli lidé dopustit?
  • Jak "funguje" korepsondenční hlasování by mohl Trump vyprávět... (no a poslední volby v Rakousku...to bylo také půvabné...
  • Ano, máte naprostou pravdu. Další zpřísnění a omezení. Prostě chtějí volby, takové jaké by pro ně byly výhodné, další podvody.
  • Bohužel opozicí chybí hlasy, takže slepenec vyhraje vše!!!
  • Naši páni demokraté dobře ví že značná část Čechů žijící v zahraničí má již dostatečně vypláchnuté mozky EU propagandou.Výsledky voleb do parlamentu to jasně potvrdily.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
51%
Ne
transparent.gif transparent.gif
24%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
25%