Svátek má: Nataša

Politika

Velikost textu:

Blaha: Varovali nás: „Ve své zemi budete otroky“

Blaha: Varovali nás: „Ve své zemi budete otroky“

Ve své zemi budete otroky," takhle nás varoval jeden český levičák, politik v roce 1989 A dnes se naplnila jeho slova, píše na facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
4. října 2021 - 10:30

Kvůli primitivní vládě, která tu dnes vládne a která je zcela ovládána zahraničními bankami a mocnostmi. A máme lidské právo otročit pro nadnárodní kapitál.

Na tradiční levicové LOS konferenci v Severočeských Lovosicích jsem upozornil naše kamarády z České republiky, aby si takovou katastrofu ve volbách nevybrali a nedopadli jako na Slovensku.

U nás na Slovensku se lidé ošklivě spálili. Slíbili slušnost a odbornost a místo toho se najde banda vulgárních, nezkušených a nevzdělaných primitivů, kteří se dva roky od rána do večera vymlouvají na Roberta Fica a Smer.Ne, drahá koalice, Robert Fico není zodpovědný za to, že se ve škole neučilo.

Robert Fico už druhým rokem není zodpovědný za terorizování lidí, ničení sociálního státu, zničení právního státu, posluhující banky a trapné Slovensko - ne, Robert Fico není zodpovědný za to, jak jste ponížili vládu.

Přestaňte se na něj vymlouvat, vaše kouzlo ′′ becausefico ′′ je trapné a otřepané jako refrény D.J. Boba.

Jděte od toho pryč! Dokud je čas! Dokud vás lidi nevyženou čepicemi!

V Česku jsem to říkal na plnou hubu, hodně jsem mluvil o budoucnosti levicové politiky, ale tady vybírám zkratku ke Slovensku - něco na povzbuzení do nového týdne.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)