Svátek má: Erik

Politika

Velikost textu:

Bedna nenávisti přemýšlí o vlivu Ruska na volby prezidenta Zemana

Bedna nenávisti přemýšlí o vlivu Ruska na volby prezidenta Zemana

Můj závěr o prezidentovi je tento – trvale a systematicky poškozuje zájmy České republiky. A když mlčí, znamená to, že k této situaci nemá co říct. A jestliže nemá k této situaci co říct, tak má abdikovat," prohlásila s tradičním nenávistným výrazem v Senátu tam Pražany zvolená Miroslava Němcová. 

Miroslava Němcová v jednom ze svých televizních vystoupení v hnědém kabátě
24. dubna 2021 - 04:20

Zmíním také jednu, přiznám, možná trochu spekulativní věc, ale musím nad ní v těchto souvislostech přemýšlet, a to je otázka průběhu prezidentských voleb v roce 2013 a 2018 v České republice. Jestliže pozorně sledujeme to, jak např. Spojené státy americké dokládají, dokazují vliv ruských kruhů na průběh a výsledek voleb, já se začínám silně obávat, že podobný vliv byl vyvíjen i na českém území," prohlásila a to nezapomeňte  občany  Prahy 1 do Senátu zvolená knihkupkyně s maturitou na Střední zemědělské škole Miroslava Němcová. 

Možná něco bližšího, pokud k tomu bude chtít říct, nebo možná už řekl, náš pan kolega senátor Jiří Drahoš, protože víme, že před tou druhou volbou byly rozesílány v České republice řetězové e-maily, které měly významným způsobem poškodit protikandidáta prezidenta Zemana. A je otázkou, kdo všechno se na těchto akcích podílel. A myslím si, že bychom měli klást požadavek, aby toto bylo ještě došetřeno," dodala senátorka ODS. Že by další důvodné podezření? A z jaké ambasády se vozily natištěné červené karty na demonstrace proti Milošovi Zemanovi? 

Protože pokud tomu tak bylo, tak není vyloučeno, že tomu tak opět bude. A máme mít zájem, pokud se to stalo, tak aby se to opakovat v žádném případě nemohlo. Závěrem o prezidentovi, ne ještě závěrem všeho, co chci říci, ale můj závěr o prezidentovi je tento – trvale a systematicky poškozuje zájmy České republiky. A když mlčí, znamená to, že k této situaci nemá co říct. A jestliže nemá k této situaci co říct, tak má abdikovat," má jasno postavou i myšlením mohutná žena, která, kde se to v ní bere, chtěla dokázat, že ona má co říci.
Do Senátu Pražané zvolili v hnědém kabátě bednu nenávisti z Vysočiny


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Senat.cz,    Prvnizpravy.cz, foto: z TV)