Svátek má: Olívie|Oliver

Komentáře

Vojtěch Filip

poslanec PSP ČR (KSČM)

Opět chtějí těžit z aktivity KSČM !

Po dlouhých měsících, kdy nás jak EU, tak premiér Babiš ujišťoval, že vakcíny proti Covidu 19 bude dostatek, ocitli jsme se tradičně ve velkém problému.

Dostatek prostě není. Hlasy KSČM ve sněmovně, abychom o dodávkách vakcín jednali i s Ruskem a Čínou, nebyly vyslyšeny. Do hry totiž i v tak závažných souvislostech vstoupily primitivní protiruské a protičínské argumenty.
  
A najednou premiér Babiš letí za maďarským premiérem jednat o Sputniku. To, co KSČM a třeba i já osobně, jsme s ruskou stranou na mnohahodinových a ve vztahu k protiruskym aktivitám některých našich politiků, velmi náročných jednáních dohodli, se bude řešit prostředníkem. To není vítězství, to je pozdní lítost a přiznání nesprávného rozhodnutí a zejména špatné politiky vůči stálým členům Rady bezpečnosti OSN. Samozřejmě, není to poprvé, kdy hloupě odmítané návrhy KSČM si nakonec přisvojí někdo jiný, ale toto je už hodně za hranou. Nabubřelé a primitivní chování ministra zahraničí Petříčka, spojené se špiněním Ruské federace při používání "dvojího metru", se ukázalo jako naprostý nesmysl. A teď , když nás nechala celá slavná EU na holičkách, tak si naprosto bez jakýchkoli skrupulí ještě někteří chtějí přisvojit cizí práci. Je pravda, že z toho asi "potrefené husy" už politický kapitál nezískají a KSČM to ani nepřipustí. Stačí, když připomeneme výroky některých.

Vojtěch Filip

   

Jste spokojeni s výsledky komunálních a senátních voleb?

Ano
transparent.gif transparent.gif
26%
Ne
transparent.gif transparent.gif
30%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
44%