Svátek má: Ilona

Zprávy

Velikost textu:

Pojedete na návštěvu Německa? Tak pozor abyste se nestali obětí zločinu!

Pojedete na návštěvu Německa? Tak pozor abyste se nestali obětí zločinu!

Essen před několika dny, 17-letý dostal ránu do hlavy skleněnou lahví. Pak byl zbitý a zkopaný dvěma útočníky, pravděpodobně mladými muži jiné než evropské kultury.

Ilustrační foto
22. dubna 2018 - 06:20

Ve stejném čase proběhla Německem informace o tom, že Německo získá dalších 10 000 lidí v rámci přemístění nelegálních přistěhovalců ze zemí severní Afriky a Středního východu.

Němci jsou v šoku, a tím více ústně než oficiálními médii si předávají zprávy, protože oficiální média o takových případech mlčí  nebo prostě podporují multikulturalismus. Je úžasné, co se stalo s touto zemí a se svolením vlastní vlády.

Je to tak velký fenomén, že je třeba se vážně ptát, zda to není plánováno jako spoušť pro opětovné uvolnění pramenu německého nacionalismu. Právě tak vypadá scénář dalšího vývoje podle současné situace.

V Německu se dlouhá léta uskutečňuje obrovský společenský experiment začlenění přistěhovalců do společnosti. Neuspělo, multikulturalismus je selhání, sama paní Merkelová bohužel udělala své špatné, škodlivé a skandální rozhodnutí, za které platí Německo a Evropa dodnes.

Bohužel je těžké říci, jak se to Němcům podaří, že vždy  jejich země je hrozbou pro Evropu. Bohužel, buď válka, nebo kulturní a teroristické hrozby, dokonce i auta nemohou vyrábět bez lží a podvodů.

Výzva německé vládě: "Chci svůj život zpátky!"


Postupně se německá společnost probouzí, rodiče se bojí o dětí. Pohled na teenagera, který vstupuje do metra, který dostává lahví po hlavě od mladého žáka a pak spolu s dalším zločincem je bit, kopán a  je mu rozerván batoh, to  rozhodně nepomůže k volbě paní Merkelové. Za to je zodpovědná, protože cizinci jsou bohužel v Německu na čele statistik trestaných. Nezáleží na tom, jestli právě přišli, nebo se narodili v Německu, ale jsou z jiné kulturní komunity.

Němci jsou paralyzováni strachem z těchto událostí. Nedávno jsme psali, jak v jednom z pohraničních měst u polských hranic byla německá dvojice napadena adolescenty neevropské kultury. Napadení ženy je však standard v mimoevropských zemích.

Pokud by tyto hrozby nestačily, stále existují problémy s útoky na Židy. Opět není snadné být Židem v Německu, protože vás mohou na ulici napadnout útočníci neevropské kultury a to bez důvodu. Pouhá skutečnost, že jste Židem, je pro ně dostatečnou příčinou kulturní a náboženské nenávisti, která má náboženský a politický podtón, který je transplantací současného arabsko-izraelského konfliktu na Blízkém východě.

Dopisy z Vídně: Vídeň, město, které už patří jim, migrantům!


Obyčejní Němci se bojí, politici si uvědomují, že nejsou schopni zastavit tyto útoky a že budou růst s růstem obyvatel jiných kultur. Bohužel existuje korelace mezi pravděpodobností útoků a nárůstem této populace. To není ani skryté německými spolkovými statistikami.

Dnes, když jedete do Německa, musíte uvažovat o problému bezpečnosti. Zvláště když jste osamělá žena, nebo posíláte děti. Německo už není bezpečnou zemí. Bohužel i v provinciích, protože tam jsou také domy pro ilegální přistěhovalce.


(rp,prvnizpravy.cz,observator,foto:arch.)