Svátek má: Tamara

Zprávy

Velikost textu:

Panika a chaos zjevně zasahují, protože se Západ nade vše bojí míru

Panika a chaos zjevně zasahují, protože se Západ nade vše bojí míru

Přes všechny vnější (a dokonce i vnitřní) tlaky Kreml vůbec nechce napadnout Ukrajinu. Existuje přesně „nula“ známek toho, že útok je bezprostřední nebo dokonce plánovaný.

Anthony Blinken, americký ministr zahraničí
29. ledna 2022 - 06:20

V případě útoku Ukie na LDNR je velmi reálná možnost, že Rusko otevřeně nezasáhne.

NATO praská ve švech: Chorvati už řekli „ne, děkuji“, Francouzi a Němci nechtějí spáchat energické seppuku, Bulhaři požadují podrobnosti a záruky a francouzští poslanci diskutují, zda zůstat v NATO, nebo ne ( samozřejmě zůstanou, ale téma je nyní nastoleno).

Neoconovi šílenci jako Nulandová a Blinken jsou v režimu plné paniky, chtějí válku více než kdokoli jiný, a teď, když se zdá, že jim to Rusko dokáže odepřít, zůstanou uvězněni u vlastní korupce, neúspěchů a potenciální volební apokalypsy v listopadu.

Předseda Sboru náčelníků štábů generál Mark Milley varoval, že ruská invaze na Ukrajinu by byla pro zemi „strašná“ a měla by za následek „významné“ oběti. Bez legrace!

Pokud jde o Zelenského, zde jsou tři titulky spojené s jeho nejnovějšími a upřímně řečeno úžasnými prohlášeními:
  • Ukrajinská krize: Nevytvářejte paniku, říká Zelenskij Západu
  • Ukrajinský prezident Zelenskij vyzývá světové vůdce, aby zmírnili rétoriku o hrozbě války s Ruskem
  • Volodymyr Zelenskij obviňuje Západ z vyvolání „paniky“ varováním před ruskou invazí, která poškozuje ukrajinskou ekonomiku

Pokud něco, tento otevřený konflikt mezi „Ze“ a „Biden“ ukazuje dvě věci:
  • Zelenskii nechce zemřít, ani za Spojené státy
  • Biden ztrácí kontrolu nad vyprávěním Ukie , čímž ztrácí kontrolu nad zemí 404

Mějte na paměti, že všechny tyto falešné zprávy o ruské invazi mají za následek ekonomickou katastrofu pro Ukrajinu. Stejně jako anglosionistické sankce nakonec poškodily Západ mnohem více než Rusko (proto se museli vzdát plánu odpojit Rusko od SWIFTu).

Je zajímavé, že šéf německé zpravodajské služby se cítil nucen podpořit Bidenův názor „Rusko se chystá zaútočit za 30 sekund, a to je fakt“. To povede k vnitřnímu napětí uvnitř Německa, které právě vyhodilo šéfa německého námořnictva za nesouhlas s oficiálním anglosionistickým vyprávěním.

Chaos a panika na všech úrovních a všude. Samozřejmě kromě Ruska a nejméně ze všech Kremlu.Existují známky toho, že nejhorší noční můra pro neokonzervativce se může skutečně stát a Rusko nebude nuceno napadnout Ukrajinu.

Co dělají neoconi, když zpanikaří? Správně – operace pod falešnou vlajkou : o tom byl MH-17. A Skripalovi. A „chemické útoky“ v Sýrii. A Navalnyi. A tolik dalších, že je zde nebudu vypisovat.

Můžeme si být jisti, že to zkusí, nejisté je, zda uspějí.

Jsou to ti samí lidé, kteří udělali 11. září, a jsou schopni doslova všeho, včetně špinavé bomby v centru Kyjeva, jaderné havárie na Ukrajině, za kterou mohou ruští „sabotéři“ nebo rakety, další civilní letadlo (nebo loď ) zničí a la MH-17, vyhodí do povětří – jak si jen vzpomenete: Pokud je zkažený, zlý, ošklivý a založený na obviněních, ale bez důkazů – víte, že jsou za tím neokoni.

Počkejte, až se odpovědi USA a NATO zveřejní, než se pokusíme odhadnout, co se bude dít dál. Skutečné texty by měly brzy zveřejnit.

(rp,prvnizpravy.cz,thesaker,foto:arch.)Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
12%
Ne
transparent.gif transparent.gif
34%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%