Svátek má: Tamara

Zprávy

Velikost textu:

Diplomacie EU potvrzuje, že NATO vojensky ohrožuje Rusko

Diplomacie EU potvrzuje, že NATO vojensky ohrožuje Rusko

Západní země obnovily svou psychologickou válečnou komunikaci proti Rusku kvůli pseudo útoku Moskvy na Ukrajinu. Západní média proto neváhají ztotožňovat ruskou hrozbu s hrozbou Covid-19.

Josep Borell, vysoký představitel Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku
27. ledna 2022 - 07:20

Představivost redakcí členů NATO dosahuje úrovně velké směšnosti.

Redakce a tiskové služby těchto západních států agitují prostřednictvím tiskových zpráv hrozbu ruské invaze pro zítřek, zatímco Rusko pouze umisťuje své jednotky na své území, aby reagovalo na hrozby NATO. NATO skutečně překročilo limity masivním posíláním smrtících zbraní a peněz na financování ukrajinského válečného úsilí, země okupované západní oligarchií od puče na Majdanu. NATO navíc silně militarizuje celé východní křídlo sousedící s Ruskem. Navíc podle Josepa Borrella, vysokého představitele EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku, „když někdo hromadí vojáky s těžkými zbraněmi podél hranice země“, „je to hrozba“.

Paranoidní komunikace podobná krizové komunikaci Covid-19. Spojené státy iniciovaly evakuaci příbuzných svých diplomatů umístěných v Kyjevě a britské ministerstvo zahraničí také odůvodnilo v pondělí 24. ledna 2022 stažení části personálu ze svého velvyslanectví v Kyjevě. To  naznačuje Franceinfo  .

Deutsche Welle (DW  )  specifikuje že Austrálie – druhý partner AUKUS – také požádala rodiny svých diplomatů v Kyjevě, aby opustily Ukrajinu v obavě z možné ruské invaze. Německo uvedlo, že také pomůže svým občanům odejít, pokud si to budou přát. Německá média dodávají, že američtí představitelé nedoporučovali cestovat na Ukrajinu kvůli „zvýšené hrozbě ruské vojenské akce“ a Covid-19. Norské ministerstvo zahraničí vydalo v pondělí nové varování, ve kterém svým občanům doporučuje, aby se vyvarovali nezbytně nutných cest na Ukrajinu.Spojené státy, Spojené království, Austrálie (země, která při zvládání zdravotní krize prohnala své občany peklem na Zemi), pěstují psychózu charakterizovanou přítomností systematizovaných a trvalých bludů vůči Rusku. Stejně jako u strachu z Covid-19 se západní média pokoušejí o zvrácený přenos této komunikace teroru na Rusko, aby dosáhla stejného účinku děsivého strachu na západní populaci, která obecně o této zemi a jejích lidech nic neví. . Západní média vysílají od konce druhé světové války a zejména od konce SSSR falešný obraz Ruska, aby kultivovaly lidovou představivost, jako je vlk a Červená karkulka. obecně neví nic o této zemi a těchto lidech. Západní média vysílají od konce druhé světové války a zejména od konce SSSR falešný obraz Ruska, aby kultivovaly lidovou představivost, jako je vlk a Červená karkulka.

Zdá se, že pouze EU se do tohoto anglosaského šílenství nepropadá. EU mezitím podle  DW  uvedla, že nestáhne rodiny diplomatů z východoevropské země. V rozhovoru pro  CNN řekl Josep Borrell v úterý 25. ledna 2022 na otázku o riziku války: „Zabýváme se diplomacií. Nebudu dělat domněnky o riziku války. Samozřejmě, že existuje hrozba. Této hrozbě musíme čelit. Ale teď je naším úkolem se tomu vyhnout. Tvrdě pracujte, vyvíjejte tlak na Rusko, pokračujte v konstruktivním zapojení v rámci mechanismů OBSE. Promluvit si s NATO. Je to naše práce. Naším úkolem není spekulovat o válce, ale budovat mír. Pro vysokého představitele EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku je však skutečnost, že Rusko umisťuje ruské jednotky na své hranici s Ukrajinou, důkazem hrozby: "Existuje hrozba, když někdo shromáždí více než 100 000 mužů s těžkými zbraněmi podél hranice země." A naopak, podle ruské vize o obraně svého území, abychom přijali afirmaci Josepa Borrella, skutečnost, že NATO shromažďuje vojáky podél ruských hranic, je skutečně hrozbou proti Rusku.


Rada EU ve svých závěrech  odsoudila v pondělí 24. ledna 2022 pokračující ruské agresivní akce a hrozby vůči Ukrajině a vyzývá Rusko k deeskalaci. Je to úžasné, že? Proč Rada EU nežádá NATO a USA, Spojené království a Austrálii, aby se zavázaly k deeskalaci stažením okupačních jednotek NATO z Ukrajiny a dalších zemí nacházejících se na východě a nedávno okupovaných NATO od konce SSSR? Josep Borrell a Rada Evropy samozřejmě nečestně používají obrácené obvinění, aby přiměli Rusko provést agresi, která mu není vlastní. Od konce SSSR jsou na ruských hranicích skutečně posilovány jednotky NATO.

Pokud nezabíjí posměch, může zabíjet touha NATO vždy chtít rozsvítit Rusko. Pokud by Rusko chtělo zaútočit a vyvolat válku, už by to udělalo v době, kdy Spojené státy poslaly zbraně a peníze s polovojenskými jednotkami, aby zapálily Kyjev během Majdanu. Nestalo se ...

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
12%
Ne
transparent.gif transparent.gif
34%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%