Svátek má: Alexandr

Zprávy

Velikost textu:

Demokraté nyní mají svůj „ Reichstag Fire “

Demokraté nyní mají svůj „ Reichstag Fire “

Na začátku byly prezidentské volby 3.listopadu 2020. Joe Biden zvítězil s malým náskokem: Donaldu Trumpovi chybělo 43.000 hlasů v Arizoně, Georgii a Wisconsinu, aby získal většinu hlasů Amerického kolegia volitelů.

Požár Reichstagu, záminka k převzetí moci Hitlerem
12. ledna 2021 - 03:20

A vůbec, opravdu vyhrál Joe Biden?

Pro pravici: volby byly ukradeny. Ve jménu Covidu demokratické státy narušily volební postupy, zejména zavedením poštovního hlasování, což je brána všem podvodům (ve Francii bylo poštovní hlasování v roce 1975 zakázáno, právě kvůli podvodům). Po volbách desítky pozorovatelů celé hodiny pod přísahou popisovaly nesrovnalosti, kterých byli svědky. Nakonec analytici dat v oznámených výsledcích identifikovali několik „rudých vlajek“ (statistická nepravděpodobnost).

Pro levici: volby byly „čisté“, několik izolovaných chyb nedokáže zpochybnit konečný výsledek. Navíc všechny soudní spory podané týmem právníků Donalda Trumpa u soudu selhaly, a to i proti soudcům jmenovaným samotným Donaldem Trumpem.

Jako rozhodčí: média, která s výjimkou vzácných pro-republikánských médií (Fox News, New York Post, Wall Street Journal) den po volbách prohlásila, že výsledky jsou legitimní. Problém: po čtyři roky stejná média  obětovala veškerou integritu, aby mohla zaútočit na republikány.Násilí v politice

Dalo by se tvrdit, že násilí v politice nikdy nemá místo, a člověk by byl pokrytecký. Od té doby, co Kain zabil Ábela, víme, že civilizace je založena na násilí. Rok 1789 nebyl žádným venkovským piknikem a dva největší američtí prezidenti, Washington a Lincoln, čerpají svou legitimitu z krve.

A trochu novější dějiny: Po celé léto 2020 ve většině velkých měst otřásaly Amerikou smrtící nepokoje (kolem 30 mrtvých). Celá elita poklekla na podporu Black Lives Matter a Antifas. Kamala Harris podpořila vytvoření podpůrného fondu pro osvobození výtržníků zatčených policií.

V roce 2018 navíc Nancy Pelosiová vyzvala k „  povstání Proti Donaldu Trumpovi. V roce 2011 demokratičtí demonstranti několik týdnů okupovali Wisconsinský Kapitol, aby zablokovali hlasování o rozpočtu předložené republikánským guvernérem. Republikánští senátoři museli být evakuováni tunelem. Barack Obama ani Joe Biden v té době nenašli nic, co by řekli k tomuto „znesvěcení“ „chrámu demokracie“. Na závěr si všimněte, že Hillary Clintonová vždy odmítala uznat legitimitu Donalda Trumpa. Nelegitimita voleb, nepokoje, úmrtí, okupace Kapitolu: nic v událostech 6. ledna není úplně stejné, ale nic se ve skutečnosti neliší.

Když se francouzský ministr Fouché dozvěděl o Napoleonově atentátu na vévodu D'Enghien, řekl  : „Je to horší než zločin, je to chyba“. Invaze na Kapitol 6. ledna byla pro jistotu zločinem. Byla to především chyba a vážná chyba. Demokraté nyní mají svůj „  Reichstag Fire  “, svoji záminku k prosazení svého zákona. Rychle toho využili.


Joe Biden, „sjednotitel“, mohl využít jednomyslného nesouhlasu s touto nepokojem k zahájení procesu národního usmíření. Není překvapením, že se stal pravý opak: jak se říká, nikdy byste neměli promarnit dobrou krizi. Joe Biden využil odsouzení výtržníků a rozšířil hanbu na samotného Donalda Trumpa, samozřejmě, ale v širším smyslu na všechny akce Donalda Trumpa za poslední čtyři roky a poté proti všem jeho voličům.

„Žádné sjednocení“ se nevztahuje na republikány. Na tom není nic překvapivého: Michelle Obamová výsledky voleb již analyzovala takto: „Připomeňme si, že desítky milionů lidí hlasovalo pro status quo, i když to znamenalo podporovat lži, nenávist chaos a rozdělení “. Dělají to i psi Joe Bidena: V prosinci zveřejnili na svém účtu Instagram fotku, na které je vidět, jak trhají podobiznu Donalda Trumpa. Nic jako volání po národním usmíření.

Krátkodobé cíle demokratů, médií a miliardářů, kteří ovládají sociální média, jsou jednoduché: Utopit vzpurné pobouření nad rodinným skandálem Bidenů a odstranit jakékoli zpochybňování legitimity voleb v roce 2020. „Vítězům kořist“: vítězům kořist.

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)