Svátek má: Oldřiška

Zprávy

Velikost textu:

11.září to je opravdu dobré datum pro falešný teroristický útok

11.září to je opravdu dobré datum pro falešný teroristický útok

Policie ve Stutgartu si vybrala příznačné datum 11.září, den, kdy v roce 2001 došlo k teroristickému útoku proti Světovému obchodnímu centru v USA. V reakci na útoky vyhlásily Spojené státy „válku proti terorismu“.

Ilustrační foto
11. září 2018 - 03:20

Každý, kdo prochází vlakovým nádražím ve Stuttgartu, zaznamená elektronickou tabulku s hlášením policie, kde je napsáno,  že 11. září se zde simuluje teroristický útok. Bude zde probíhat falešný útok, střelba, výbuchy.

Jak hrozné a špatné je, že plánujete protiteroristické cvičení právě na 11. září.  Nejlepší způsob, jak lidi zešílet a ukázat jim, "nejste v bezpečí, ale „Mutti“ Merkel se o vás postará".Po útocích 11.září se vynořila řada konspiračních teorií zpochybňujících oficiální verzi útoků. Stoupenci konspiračních teorií vycházejí z nesrovnalostí a rozdílů od oficiálních prohlášení. Tvrdí, že americká vláda o útocích věděla a nezabránila jim, nebo je dokonce sama organizovala. Podle jedné z teorií bylo Světové obchodní centrum zničeno řízenou demolicí a někteří spekulují o tom, že poškození Pentagonu nezpůsobilo linkové letadlo.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)