Svátek má: Xenie

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 18.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, basketbal, volejbal

Kam ve středu 18.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, basketbal, volejbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Plzni se hraje federální derby Česko - Slovensko
18. listopadu 2020 - 12:47

Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...






    ve středu 18. listopadu 2020



Fotbal

Liga národů UEFA - Liga A


Skupina 1

20:45  Polsko - Nizozemsko
20:45  Bosna a Hercegovina -  Itálie

Skupina 2

20:45  Belgie -  Dánsko
20:45  Anglie -  Island

Liga národů UEFA - Liga B

Skupina 1

20:45  Rakousko - Norsko
20:45  Severní Irsko - Rumunsko
Skupina 2
20:45  Izrael - Skotsko
20:45  Česko -  Slovensko

Skupina 3

20:45  Maďarsko -  Turecko
20:45  Srbsko -  Rusko

Skupina 4

20:45  Wales -  Finsko
Irsko  -   Bulharsko

Liga národů UEFA - Liga C

Skupina 2

18:00  Gruzie -  Estonsko
18:00  Arménie -  Makedonie

Skupina 3

20:45  Řecko  -  Slovinsko
20:45  Kosovo  - Moldavsko

Skupina 4

16:00  Albánie -  Bělorusko
Kazachstán  -  Litva

Kvalifikace ME U21

Skupina 1

17:30   Itálie -  Švédsko

Arménie  -  Island  ...  zápas byl zrušený
17:30   Lucembursko -  Irsko

Skupina 7

Norsko -  Bělorusko ...  zápas byl zrušený
Gibraltar  -  Kypr ...  zápas byl zrušený
20:30  Portugalsko -  Nizozemsko

Basketbal

Kooperativa Národní basketbalová liga  ...  10. kolo

00:00  Kingspan Královští sokoli Hradec Králové - JIP Pardubice
00:00  Geosan Kolín -  BK Olomoucko
00:00  NH Ostrava -  BK Opava

Liga mistrů ... 3. kolo skupiny B

18:00  Tofas Bursa  -   JDA Dijon
18:30  ERA Basketball Nymburk  -  Keravnos Strovolou Basketball

Renomia Ženská basketbalová liga ... 3. kolo

00:00  ZVVZ USK Praha -  Žabiny Brno

Volejbal


CEV Cup ...  1. kolo

19:00  VK Dukla Liberec -  SK Zadruga Aich/Dob

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů  ... 10. kolo

17:10  HCB Karviná - HC Dukla Praha

MOL liga žen ...  12. kolo

18:00  DHK Baník Most - Sokol Písek


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)