Svátek má: Erik

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 9.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal, ragby

Kam v sobotu 9.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal, ragby

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Basketbalové nejvyšší tuzemské soutěže se hrají na šesti palubovkách
9. října 2021 - 09:27

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v sobotu  9. října  2021



      Fotbal                                                                                           


Kvalifikace na mistrovství světa 2022 ... skupina A


18:00  Ázerbájdžán - Irsko
20:45  Lucembursko - Srbsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina B

18:00  Švédsko - Kosovo
18:00  Gruzie - Řecko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina C

15:00  Litva - Bulharsko
20:45  Švýcarsko - Severní Irsko

Kvalifikace MS (Evropa) ...  skupina D

15:00  Kazachstán - Bosna a Hercegovina
18:00  Finsko - Ukrajina

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina F

18:00  Skotsko - Izrael
20:45  Moldavsko - Dánsko
20:45  Faerské ostrovy - Rakousko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina I

20:45  Polsko - San Marino
20:45  Maďarsko - Albánie
20:45  Andorra - Anglie

Kvalifikace na mistrovství Evropy hráčů do 19 let

15:00  Česko - Severní Irsko

Liga žen ... 8. kolo

11:00  Viktoria Plzeň  -  Liberec
11:00  Lokomotiva Brno -  Sparta Praha
14:00  Slavia Praha - Pardubice

Lední hokej

Chance Liga ... 9. kolo

16:00 HC Slovan Ústí nad Labem - DRACI PARS ŠUMPERK
17:00 HC Frýdek-Místek - HC Benátky nad Jizerou
17:00 AZ Heimstaden Havířov - SC Kolín
17:00 HC Baník Sokolov - HC Dukla Jihlava
17:00 HC Slavia Praha - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00 HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - VHK ROBE Vsetín
18:00 LHK Jestřábi Prostějov - SK Trhači Kadaň

Příbram – Přípravný zápas reprezentace do 18 let

17:30  Česko - Rusko


Lyžování

Frenštát pod Radhoštěm – Letní MČR ve skoku na lyžích a v severské kombinaci

Basketbal

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA ... 6. kolo

17:00  Nymburk - Ústí nad Labem
18:00  Děčín - Hradec Králové
18:00  Jindřichův Hradec -
18:00  Opava - USK Praha
19:00  Brno - Ostrava

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 3. kolo

18:00 Slavia Praha - Trutnov

Volejbal

Extraliga mužů ... 3. kolo


17:00  Ústí nad Labem - Odolena Voda
17:00  Beskydy - Ostrava
18:00  Lvi Praha - Brno
18:00  Karlovarsko - České Budějovice
19:00  Příbram - Liberec

Extraliga žen ...  5. kolo

17:00  Prostějov - Šelmy Brno
17:00  Olymp Praha - Olomouc
19:00  Liberec - Frýdek-Místek

Cagliari (Itálie) - Finále Světového okruhu v plážovém volejbalu

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  5. kolo

10:00 TJ Cement Hranice - HCB Karviná
17:00 TJ Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
17:00 Lovci Lovosice - HC Dukla Praha

Florbal


Livesport Superliga ... 8. kolo

18:00  FAT PIPE Florbal Chodov - FBC Liberec

Extraliga žen ...  6. kolo

16:30  Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín

Motorismus

Istanbul (Turecko) - Kvalifikace na Velkou cenu Turecka, závod MS vozů formule 1

14:00   Kramolín - MS v sajdkárkrosu, třetí závod seriálu

Most – Závěrečný podnik motocyklového MS ve vytrvalostních závodech a závod SP cestovních vozů

Cyklistika

Grenchen (Švýcarsko) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

18:00 madison ženy a muži, keirin muži a ženy

Itálie - Závod Kolem Lombardie (WorldTour)

Slaný - Závod Českého poháru v cyklokrosu

Hokejbal

Extraliga ...  6. kolo

10:00 HBC Hradec Králové 1988 -  HBC Kladno
10:00 HBC Hostivař - TJ Snack Dobřany
10:00 TJ Kovo Praha - HBC Plzeň

Extraliga ... 16. kolo

15:00 HbK Karviná - Elba DDM Ústí nad Labem

Dostihy

Pardubice – Křišťálový pohár a Zlatá spona tříletých
proutěné překážky (3400 m, čtyřletí a starší koně), proutěžné překážky (3200 m)

Judo

Olbia (Itálie) - Mistrovství světa juniorů

Zápas

Oslo (Norsko) - Mistrovství světa v zápase
Muži - řecko-římský styl

finále do 60, 97 a 130 kg

Ragby

Extraliga ... 4. kolo

14:00  Vyškov - Slavia Praha
14:00  Praga Praha - Sparta Praha
14:00  Říčany - Tatra Smíchov
16:00  Dragon Brno - Přelouč


Softbal

Extraliga žen --- finále - 3. zápas

13:00  Joudrs Praha - Arrows Ostrava

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)