Svátek má: Lumír

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 8.února 2020 za sportem? Sledujte hokej, ragby, házenou

Kam v sobotu 8.února 2020 za sportem? Sledujte hokej, ragby, házenou

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Čeští hokejisté hrají na Švédských hrách s Finskem
8. února 2020 - 10:15


Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



       v sobotu 8. února  2020



Fotbal   


Přípravné utkání
14:30  Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav v Praze v Ďolíčku ve Vršovicích


   Lední hokej    



Švédské hry, součást Euro Hockey Tour
12:30  Finsko - Česko
16:15  Švédsko - Rusko

Berlín (Německo) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let
13:00  Česko - Švédsko
16:30  Německo - Švýcarsko

Göteborg (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

14:00  Česko - Rusko
17:00  Švédsko - Finsko

Klášterec nad Ohří - Chomutov  ... Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let
15:00  Česko - Rusko
19:00  USA - Švédsko

Poprad (Slovensko) - Kaufland Cup
14:00  Slovensko - Rusko B

Tranas (Švédsko) - Euro Hockey Tour žen
12:00 o 5. místo
15:30 o 3. místo
19:00 finále

Ufa (Rusko) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

11:00  Švédsko - Finsko
15:00  Rusko - Česko


Atletika

Hustopeče - Hustopečské skákání, halový mítink ve skoku do výšky

Praha - Mistrovství ČR ve vícebojích



Lyžování

Garmisch-Partenkirchen (Německo) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11:30

Světový pohár v alpském lyžování: sjezd žen v Garmisch-Partenkirchenu
11:30 sjezd ženy

Chamonix (Francie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10:00/13:00 slalom muži

Falun (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
14:15 sprint klasicky ženy a muži

Hinzenbach (Rakousko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
14:30

Willingen (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích
16:00



  Basketbal  

Liga mužů ...  skupina A, 2. kolo
16:30  Pardubice - USK Praha
17:00  Nymburk - Ústí nad Labem
18:00  Olomoucko - Svitavy

Liga mužů ...  skupina B, 2. kolo
19:30  Brno - Ostrava


Volejbal

Brno - Final Four Českého poháru žen ... semifinále
15:30  Olomouc - Liberec
18:00  Olymp Praha - Prostějov

Extraliga mužů  ... 18. kolo
17:00  Ústí nad Labem - Zlín
17:00  Beskydy - Ostrava
18:00  Lvi Praha - České Budějovice
18:00  Liberec - Odolena Voda
18:00  Brno - Karlovarsko
18:00  Kladno - Příbram

Špindlerův Mlýn - Mistrovství ČR ve snowvolejbalu


Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 17. kolo
17:00  HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
19:00  KH ISMM Kopřivnice - SKKP Handball Brno
19:00  HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín

MOL liga žen ...  20. kolo
15:00  Sokol Písek - HC Zlín
17:00  DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce

Vyzývací pohár mužů ... úvodní osmifinále
Dukla Praha  - Red Boys Differdange
Madeira Andebol  -  Baník Karviná



Veslování

Paříž (Francie) - Mistrovství světa ve veslování na trenažéru


Rychlobruslení

Calgary (Kanada) - Závody SP v rychlobruslení


20.30 1000 a 5000 m muži, 500 a 1500 m ženy



Ragby

Pohár šesti národů muži

15:15  Irsko - Walas
17:45  Skotsko - Anglie


Pozemní hokej

Mistrovství České republiky 2019/2020 v halovém pozemním hokeji mužů i žen

V Praze v Edenu se rozhodne o mistrech a mistryních Česka v halovém pozemním hokeji



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)