Svátek má: Aneta

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 23.dubna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 23.dubna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto jarních dnech sice již rozvolněný, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se utkání FORTUNA:NÁRODNÍ ligy FK Dukla Praha - FK Varnsdorf
23. dubna 2022 - 11:05

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.



      v sobotu 23. dubna 2022



      Fotbal                                                                                      


FORTUNA:LIGA 2021/2022 ...  1. kolo

17:00  MFK Karviná - FC FASTAV Zlín
17:00  FK Teplice - Bohemians Praha 1905
17:00  FK Jablonec - FK Pardubice
20:00  AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 25. kolo

10:15 MFK Vyškov  - FC Zbrojovka Brno
10:15 FK Fotbal Třinec - AC Sparta Praha B
10:15 FK Dukla Praha - FK Varnsdorf
10:15 MFK Chrudim -  FK Viktoria Žižkov
16:30 FC Vysočina Jihlava - 1. SK Prostějov
17:00 SK Líšeň 2019 - FC MAS Táborsko
17:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem
17:00 SFC Opava - 1.FK Příbram

Slovenská liga ... 7. kolo nadstavby, skupina o udržení

18:00  Liptovský Mikuláš - Žiar nad Hronom
18:00  Michalovce - Senica
18:00  Zlaté Moravce-Vráble - Trenčín

Slovenská liga ... 7. kolo nadstavby, skupina o titul

18:00  Žilina - Sereď

Liga žen ... 3. kolo, skupina o titul

17:30  Sparta Praha - Lokomotiva Brno


      Lední hokej                                                                                             


Euro Hockey Challenge

15:00  Slovensko - Česko

Tipsport extraliga 2021/22 ... finále

17:00  Sparta - Třinec

Mistrovství světa do 18 let .. skupina A

15:30  Česko - Německo
19:30  Kanada - USA

Mistrovství světa do 18 let ... skupina B

14:30  Finsko - Švýcarsko
18:30  Lotyšsko - Švédsko

Slovenská liga ... finále play off - 2. zápas

18:30  Slovan Bratislava - Nitra

Tenis

Praha - Challenger Prague Open ... dvouhra - semifinále

14:00  Dalibor Svrčina - Tomáš Macháč


Atletika

Dudince (Slovensko) - Mistrovství ČR v chůzi na 35 km

Otrokovice - Mistrovství ČR v běhu na 10 000 metrů


Basketbal

Kooperativa národní liga ... čtvrtfinále play off - 5. zápasy

17:45  Kolín - Ústí nad Labem
18:00  Brno - Pardubice

Házená

Kvalifikace ME žen

19:30  Francie - Ukrajina

Play out STRABAG RAIL Extraligy mužů ... 4. kolo

11:00  TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
11:30  SHC Maloměřice - Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek

Florbal

Baráž o Tipsport Superligu ... 4. kolo

18:00  Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno

Motorismus

Chorvatská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Imola (Itálie) - Trénink na Velkou cenu Emilie-Romagny, závod MS vozů formule 1


13:30

Imola (Itálie) - Velká cena Emilie-Romagny, závod MS vozů formule 1 - sprint

16:30

Portimao (Portugalsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Portugalska, závod MS silničních motocyklů

13:35

Cyklistika

Město Touškov - Závod Českého poháru v cross country horských kol

Baseball

Extraliga

12:00  Sokol Hluboká - Hroši Brno
13:00  Technika Brno - Draci Brno
15:00  Třebíč Nuclears - Arrows Ostrava
15:00  Sokol Hluboká - Hroši Brno


Hokejbal

Coalsoft play-off Extraligy ... čtvrtfinále

14:00  HBC Most - HbK Karviná
15:00  HBC Kladno - HBC Hostivař
17:00  HBC Pardubice - SK Hokejbal Letohrad
18:00  HC Kert Park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem

Curling

Ženeva (Švýcarsko) - Mistrovství světa smíšených dvojic v curlingu

Střelba

Lonato (Itálie) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Veletrhy

Lysá nad Labem   - Výstaviště


10:00 - 17:00   Regiony  ... Výstava cestovního ruchu

(ps, Regionalninovinky.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)