Svátek má: Emílie

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 12. září 2020 za sportem? Hraje se všechno možné

Kam v sobotu 12. září 2020 za sportem? Hraje se všechno možné

Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se liga ragby
12. září 2020 - 10:12

Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



 

      v sobotu 12. září 2020



Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  třetí kolo

17:00   SK Dynamo Č. Budějovice -  FC Slovan Liberec
17:00  FK Jablonec - FC Baník Ostrava
17:00  1. FK Příbram - Slezský FC Opava
17:00  FK Teplice  -  1. FC Slovácko
19:30  FK Pardubice - SK Slavia Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... třetí kolo

FK Slavoj Vyšehrad -  FC MAS Táborsko  odloženo
17:00  SK Líšeň - FK Varnsdorf
FK Fotbal Třinec  -  FC Sellier & Bellot Vlašim  odloženo
17:00  1. SK Prostějov - FK Viktoria Žižkov

Slovenská Fortuna liga ... šesté kolo
18:30   ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava
19:00   FK DAC Dunajská Streda  -  MFK Ružomberok
19:00   ŠKF Sereď  - MŠK Žilina
19:00   MFK Zemplín Michalovce  - AS Trenčín
19:00   FC Nitra - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Lední hokej

Play-off Generali Česká Cup  ... finále

15:30  HC Dynamo Pardubice  - HC Oceláři Třinec
Chance Liga ... první  kolo

16:00   Rytíři Kladno  - SC Kolín
17:00   HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Benátky nad Jizerou
AZ Heimstaden Havířov  -   HC Baník Sokolov   odloženo
17:00   VHK ROBE Vsetín - DRACI PARS ŠUMPERK
HC ZUBR Přerov  - HC Stadion Vrchlabí  odloženo
17:30   HC Dukla Jihlava  - LHK Jestřábi Prostějov

Chance Liga ... třicáté kolo
17:00  HC Stadion Litoměřice  - SK Horácká Slavia Třebíč

Tenis
Prostějov - Turnaj mužů Moneta Czech Open, challenger okruhu ATP

Basketbal
Kooperativa NBL mužů ... první kolo
17:00  Svitavy - Nymburk
17:30  Ostrava - Hradec Králové
17:30  USK Praha  - Pardubice
18:00  Olomoucko - Děčín

Volejbal

Brno - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 20 let

Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 2. kolo

10:00  TJ Cement Hranice - CB Karviná
HK FCC Město Lovosice  -  Pepino SKP Frýdek-Místek  odloženo
17:00  TJ Sokol Nové Veselí - SHC Maloměřice - Brno
18:00   KH ISMM Kopřivnice - SKKP Handball Brno
18:00  HC ROBE Zubří - Talent tým Plzeňského kraje

MOL liga žen ...  třetí kolo  
17:00  DHC Slavia Praha - HC Zlín
17:30  DHK Zora Olomouc  - HK Slovan Duslo Šaľa
17:30  HK Hodonín - DHK Baník Most
DHC Sokol Poruba  -  Iuventa Michalovce  odloženo
18:00  ŠŠK Prešov - Sokol Písek
HC Plzeň  -  SHK Veselí n.M.   odloženo

Florbal
Superliga Florbalu ... 1. kolo

Sokoli Pardubice - Technology Florbal MB  odloženo
19:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE Florbal Chodov

Extraliga žen  ... 1. kolo

17:00  1. SC TEMPISH Vítkovice  -  Bulldogs Brno
17:00