Svátek má: Erik

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 3.října 2021za sportem? Na fotbal, hokej, motorismus

Kam v neděli 3.října 2021za sportem? Na fotbal, hokej, motorismus

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se derby Sparta - Slavie ve fotbale mužů
3. října 2021 - 11:40

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v neděli 3. října  2021



      Fotbal                                                                                           



FORTUNA:LIGA 2021/2022 ...  10. kolo


16:00  FC Hradec Králové - FK Jablonec
16:00  MFK Karviná - FK Mladá Boleslav
16:00  FC Slovan Liberec - FC Baník Ostrava
19:00  AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 10. kolo

16:00  FC Sellier & Bellot Vlašim - 1.FK Příbram

Liga žen ...  7. kolo

14:30  Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
15:00  Dukla Praha - Pardubice

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 ... základní část - 11. kolo

15:00  Sparta Praha - Hradec Králové
16:00  Mladá Boleslav - Karlovy Vary
16:30  Plzeň - Liberec
17:00  České Budějovice -  Litvínov
17:00  Třinec - Zlín
17:20  Kometa Brno - Vítkovice
18:00  Pardubice - Ratíři Kladno

Atletika

Košice - Mezinárodní maraton míru

Londýn (Velká Britanie) - Londýnský maraton

Basketbal

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ...  2. kolo

14:30  Trutnov - Slovanka MB

Volejbal

Extraliga mužů ... 2. kolo

18:00 České Budějovice - Beskydy

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 5. kolo

10:30  Talent tým Plzeňského kraje - TJ Cement Hranice

Florbal

Livesport Superliga ... 6. kolo

16:30  FAT PIPE Florbal Chodov - FBŠ Hummel Hattrick Brno
18:30  FBC Liberec - Navláčil Panthers Otrokovice
19:00  FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
20:00  Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha

Extraliga žen ... 5. kolo

14:00  FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín

15:00  FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
16:00  Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB
17:00  Bulldogs Brno - FAT PIPE Florbal Chodov

Motorismus

Brno - Velká cena Bohumila Staši, šampionát silničních motocyklů

08:00  Klatovy - Rallye Pačejov, závod MČR v automobilových soutěžích

Pardubice - Plochodrážní závod Zlatá přilba

Přerov - Závěrečný závod MČR v motokrosu

Austin (USA) - Velká cena Ameriky, závod MS silničních motocyklů

Finská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Jarama (Španělsko) - Závody ME tahačů

Portimao (Portugalsko) - Závod MS superbiků

Teutschenthal (Německo) - Velká cena Německa, závod MS v motokrosu

Cyklistika

Francie - závod Paříž-Roubaix (WorldTour)

Futsal

Kaunas (Litva) - Mistrovství světa

o třetí místo

17:00  Brazílie - Kazachstán

finále

19:00  Argentina - Portugalsko

První liga ... 5. kolo

19:00  České Budějovice - Česká Lípa
20:00  Liberec - Plzeň

První liga ...  6. kolo

19:30  Helas Brno - Ústí nad Labem

Hokejbal

Extraliga ... 1. kolo

13:00  HBC Plzeň - HBC Pardubice

Dostihy

Praha - Memoriál Harryho Petrlíka

rovinový dostih (1600 m, tříleté a starší klisny)

Střelba

Lima (Peru) - Mistrovství světa juniorů

Softbal

Extraliga žen ... finále - druhý zápas

15:00 Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Stolní tenis

Kluž (Rumunsko) - Mistrovství Evropy družstev

(ps, SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)