Svátek má: Ilona

Regiony

Velikost textu:

Žlutý kamion přiveze do Chomutova festival lepšího bydlení

Žlutý kamion přiveze do Chomutova festival lepšího bydlení

Raiffeisen stavební spořitelna znovu připravila tour po České republice, která letos odstartuje v Ústeckém kraji, konktrétně v Chomutově.

Ilustrační foto
7. května 2018 - 07:00

V rámci roadshow s názvem Festival lepšího bydlení si lidé budou moci v celkem 18 městech užít zábavný program pro celou rodinu. Už třetí ročníkstartuje9. května a přinese nejen skvělé rady a tipy, jak si vylepšit svůj domov, ale i soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun. V Chomutově bude kamion k nalezení před hypermarketem Globus ve dnech 9. a 10. května.

Prohlédnout si aktuální trendy v řešení kuchyní, koupelen a obývacích pokojů a zjistit, jak výhodně financovat své bydlení –to všechno na návštěvníky čekána osmnácti místech v Čechách i na Moravě, kam se svým Festivalem lepšího bydlení přijede žlutý kamionRaiffeisen stavební spořitelny. Partnery akce jsou společnosti ORESI a SIKO.

Kromě soutěže o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun a občerstvení je připravená i zábava pro děti.Čeká na ně skákací hrad, fotostěna, malování na obličej nebo soutěž v kreslení.
 
Johanitskou komendu v Českém Dubu založil Havel z Lemberka

„Chceme lidem přinášet něco navíc a být jim blíže. Naši poradci budou připravení zodpovídat otázky týkající se lepšího bydlení a jeho financování. Všichni lidé navíc budou moci využít akce a získat voucher v hodnotě 500 korun na uzavření nové spořicí smlouvy. Děti a mladí do 25 let mohou uzavřít stavebko s nadstandardním úročením 1,5 % ročně, ostatní s úročením 1 % ročně,“říká Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Pro Ústeckenovinky,cz Vítězslav Horák, Raiffeisen stavební spořitelna.


(lh,usteckenovinky.cz,foto Raiffeisen)