Svátek má: Drahoslav

Regiony

Velikost textu:

Výtěžek z akce "Krása pomáhá dětem" pomůže v nemocnicích

Výtěžek z akce "Krása pomáhá dětem" pomůže v nemocnicích

Sportovní hala Sluneta v Ústí nad Labem hostila 12. ročník charitativní akce s názvem „Krása pomáhá dětem“, jejíž výtěžek pomůže oddělení dětské chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem a také dětskému a dorostovému oddělení mostecké nemocnice.

Ilustrační foto z akce
15.březen 2017 - 07:00

Na charitativní akci se celkem letos vybralo 400 tisíc korun. Akce se konala pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. Benefici, jakožto již od samého začátku, organizovala Miss Sympatie 2002 Lenka Taussigová Kocmanová.


Ještě před samotnou beneficí zavítaly krásky společně s basketbalisty Ústí do Masarykovy nemocnice, aby předali nemocným dětem dárečky.

Tu v její dobročinné práci i letos podpořilo mnoho známých osobností. Kromě moderátora Vlasty Korce a zpěváků z muzikálu Mamma Mia, se na přehlídkovém mole objevila řada známých bývalých „missek“ a modelek v čele s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou.


Záštitu nad charitativní akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček (uprostřed). Vpravo pak moderátor akce Vlasta Korec.

Ještě před samotnou večerní beneficí potěšily modelky malé pacienty z dětských oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem plyšáky a dalšími dárky.

Podle webu Ústeckého kraje

(lh,usteckenovinky.cz,foto Ústecký kraj,Petr Berounský)