Svátek má: Drahoslav

Regiony

Velikost textu:

Výstavy Tržnice Zahrady Čech a Bydlení na Zahradě Čech odstartovaly

Výstavy Tržnice Zahrady Čech a Bydlení na Zahradě Čech odstartovaly

První jarní akce na výstavišti přilákala již v samém úvodu tisíce návštěvníků. Ihned po otevření bran výstaviště zaplnili areál příchozí nejen z Litoměřic. 

Ilustrační foto z akce
7.duben 2017 - 07:00

"Jezdím sem každoročně ve stejnou dobu. Stánkaři jsou usměvaví, květiny čerstvé a stánky mají co nabídnout. To se mi líbí," vysvětlila Anežka Veselá z Ústí nad Labem.


Ilustrační foto

Spojené výstavy Tržnice Zahrady Čech a Bydlení na Zahradě Čech připravily návštěvníkům oblíbený tradiční sortiment jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny nebo přírodní léčiva. Letos jej obohatí také nábytek, bytové doplňky, vybavení koupelen, kuchyní, dekorační prvky, domácí potřeby a další. Návštěvníci tu naleznou vše, co je spojené se zahradou a vybavením domácnosti.


Ilustrační foto

Výstavy probíhají v pěti dnech od 5. do 9. dubna, otevřeno je denně od 9 - 17 hod.

"I letos dodržujeme rozdělení pavilonů a venkovního prostoru na jednotlivé segmenty: Vrchní část výstaviště patří převážně zelenému rostlinnému materiálu, zahradnímu nářadí a sekačkám. INFOSTÁNEK Zahrady Čech a PRVNÍ POMOC jsme pro návštěvníky umístili hned vedle pavilonu A u vstupu z ulice Českolipské. V pavilonu A bude připravena expozice jarní a velikonoční inspirace, prodejci farmářských produktů, stánek časopisu Zahrádkář, expozice firmy KOPA a dalších prodejců. Pavilon B nabídne tradičně zelený rostlinný materiál, pavilon C řemeslnou dílnu a přízemí pavilonu D letos využije Cech instalatérů. Pavilon H bude opět rájem všech gurmánů. Pavilonu G stejně jako pavilon S a NS potěší všechny zájemce o bytový interiér, zahradní techniku či nářadí. Pavilon T bude proměněný do minizoo drobného domácího zvířectva. Na venkovní ploše pak řada prodejců nabídne různorodý sortiment. Oblíbený bar na vodě - BAR ZAHRADY ČECH nabízí příjemné posezení u lahodné kávy a další občerstvení bude rozmístěno v ostatních částech areálu. Na všechny dny jsme připravili VELIKONOČNÍ MUZIKÁLOVOU NADÍLKU, bohatý kulturní program. Každý den vystoupí na pódiu interpreti ze známého muzikálu a zazpívají ty největší hity," popsala za společnost Zahrada Čech s. r. o. Michaela Mokrá.

Podle webu města Litoměřice

(lh,usteckenovinky.cz,foto město Litoměřice)