Svátek má: Michal

Regiony

Velikost textu:

Vítězové soutěže 1 kraj – 3 ZOO si převzali své výhry

Vítězové soutěže 1 kraj – 3 ZOO si převzali své výhry

Vítězové slosování, kteří si v loňském roce zakoupili vstupenku v rámci projektu Jeden kraj – Tři zoo, si převzali výhru u pavilonu tučňáků v ZOO Ústí nad Labem.

Ilustrační foto z akce
26. června 2020 - 07:00

U slavnostního předávání nechyběl náměstek hejtmana pro cestovní ruch Zdeněk Matouš a zástupci všech tří zapojených zoologických zahrad z regionu.

„Letošním předávání se loučíme s tímto úspěšným projektem, který jsme realizovali po dobu pěti let. Za ten čas si získal svou oblibu, v posledním ročníku se zapojilo 643 účastníků. Ti měli možnost díky zvýhodněné vstupence navštívit během jedné sezóny všechny tři naše zoologické zahrady, které patří k nejoblíbenějším turistickým cílům v regionu,“ řekl náměstek Zdeněk Matouš.

Výhry si přišlo osobně převzít devět z deseti šťastných vylosovaných, z nichž většina byla z Ústeckého kraje a dva z Prahy. Odměnou byly regionální produkty a dárkové předměty od zoologických zahrad, tři vítězové potom získali poukázky na zážitky od děčínského Active Pointu v hodnotě 2, 3 a 5 tisíc korun.


Oblíbený projekt byl poprvé spuštěn v roce 2016. Cílem byla nejen propagace tří zajímavých turistických cílů, ale podpora návštěvnosti celého Ústeckého kraje.

Podle webu Ústeckého kraje

(lh,usteckenovinky.cz,foto web UK)