Svátek má: Vojtěch

Regiony

Velikost textu:

Ústecká průmyslovka zvítězila v Kantorsport Futsal cupu

Ústecká průmyslovka zvítězila v Kantorsport Futsal cupu

Každoroční fotbalovo-futsalovou uzávěrkou školního roku bývá Kantorsport Futsal CUP 2017. I letošní ročník se neobešel bez účasti Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické, Ústí nad Labem a dalších středních škol.

Vítězné družstvo
19.červen 2017 - 07:00

Ale i tentokráte se borci této páteřní školy snažili atakovat příčky nejvyšší. A podařilo se to! V konkurenci deseti chlapeckých týmů z Ústeckého, Středočeského a Jihočeského kraje se borci z průmyslovky (Lukáš Páv, Vojtěch Čítek, Dominik Novotný, Jakub Stukheil, Milan Tipan, Václav Kršnák, Bohumil Hudec a Dominik Gulykáš) absolutně neztratili a postupným výsledkově vítězným způsobem (ani jedna prohra v základní skupině) dospěli až do samotného finále, které s profesorským přehledem dotáhli do zdárného konce. Bez „ztráty kytičky“ pak právem dostoupali na zlatý stupínek.


Na druhém místě středoškolského turnaje skončila SPŠ a SOŠGS Most a bronz si z turnaje odnesl tým Gymnázia Jateční Ústí nad Labem. Ze tří zúčastněných týmů dívek zvítězily fotbalistky OA Pařížská Ústí nad Labem.


Vítězné družstvo

"Všem středoškolským sportovcům patří poděkování za svědomitě a zodpovědně odvedenou práci při reprezentaci krajských škol. Poděkování patří i pedagogům, kteří skvěle připravili reprezentanty kraje," píše se na webu Ústeckého kraje.

(lh,usteckenovinky.cz,foto Ústecký kraj)