Svátek má: Ferdinand

Regiony

Velikost textu:

Tenisové mistrovství ČR vinařů se blíží

Tenisové mistrovství ČR vinařů se blíží

Moravští a čeští vinaři spolu nesoutěží jen prostřednictvím svých vín, ale letos již potřetí změří své síly na Tenisovém mistrovství ČR vinařů 2018.

Ilustrační foto
8. srpna 2018 - 08:41
(Komerční sdělení)

To proběhne 10. srpna v areálu TK Znojmo. Mistrovství pořádá Svaz vinařů ČR za podpory Jihomoravského kraje a Znojemské besedy.

Akce je určena pro hráče, kteří nikdy nebo naposledy před pěti a více lety hráli soutěžní registrované utkání a turnaje se mohou zúčastnit pouze vinaři, vinohradníci, obchodníci s vínem, sommeliéři a zástupci partnerů SVČR.

Mistrovství ČR vinařů je akcí neformální, která je postavena na pohodové atmosféře, a především na posilování dobrých vztahů a bohatém doprovodném programu. Ten se bude opírat o skvělá česká a moravská vína a specifickou gastronomii. Nebudou chybět grilované speciality a kvalitní pitný režim. Připraven je i výlet Vinobusem s několika degustačními zastávkami. Akce bude zakončena slavnostním galavečerem.


K vidění budou čtyřhry, s možností i smíšených družstev. Hrát se bude na jeden set, systémem základních skupin a následných vyřazovacích soubojů. Přesný systém turnaje i pravidla hry budou upřesněny v den turnaje před losováním. Vítězové budou mít možnost vyhrát zapůjčení sportovního vozu Ford Mustang.

(regionalninovinky.cz,foto:svcr)