Svátek má: Lukáš

Regiony

Velikost textu:

Sklářem roku se stal nejlepší střelec žlutomodrých Jakub Hora

Sklářem roku se stal nejlepší střelec žlutomodrých Jakub Hora

Přímo v AGC Aréně Na Stínadlech se ve čtvrtek uskutečnilo vyhlášení prvního ročníku ankety Sklář roku za uplynulou sezónu. Slavnostní předávání cen si nenechalo ujít asi sedm set diváků.

Sklář roku Jakub Hora
23. června 2019 - 07:00

Hned v úvodu návštěvníci galavečera zavzpomínali minutou ticha na bývalého předsedu představenstva FK Teplice Štěpána Popoviče a na bývalého manažera mládeže Romana Husáka, kteří nás bohužel v minulých dnech opustili.

Ukázka nových dresů

Při nové tradici, jakou galavečer Sklář roku má být, se bude také pravidelně udělovat cena za celoživotní přínos teplickému fotbalu. Tuto cenu při jejím prvním vyhlášení dostaly dvě největší osobnosti moderní historie klubu, obě bohužel in memoriam. Cenu obdrželi dlouholetý ředitel FK Teplice František Hrdlička a dlouholetý předseda představenstva Štěpán Popovič. Z rukou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a předsedy představenstva FK Teplice Pavla Šedlbauera ceny převzali syn Františka Hrdličky Michal a syn Štěpána Popoviče Radek, oba pánové si vysloužili potlesk ve stoje od publika.

Oldřich Bubeníček a Pavel Šedlbauer předávali také hlavní cenu celého večera. Kategorie „Sklář roku“ je určena pro nejlepšího hráče kategorie dospělých a tu si za svou životní sezónu vysloužil Jakub Hora.

Vyhlášení se uskutečnilo pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka a za podpory Ústeckého kraje, města Teplice, společnosti AGC, Bílinské kyselky a TOP4SPORT.

Podle webu Ústeckého kraje

(lh,usteckenovinky.cz,foto web Ústeckého kraje)