Svátek má: Alexandra

Regiony

Velikost textu:

Předprodej vstupenek na Roudnické vinobraní začíná

Předprodej vstupenek na Roudnické vinobraní začíná

Slavnosti vína a burčáku a zároveň plnohodnotný hudební festival s programem na třech scénách. To je Roudnické vinobraní, které letos proběhne v sobotu 23. září 2017, opět v zámeckém areálu a historickém centru Roudnice nad Labem. 

Ilustrační foto
15.květen 2017 - 07:00

Čeká vás zábava na třech hudebních scénách. Těšit se můžete jak na oblíbené hvězdy současné populární hudby, tak i na folk, dechovku, či regionální kapely. Z naší nabídky si zkrátka vybere každý. Samozřejmostí je i široký sortiment vín, burčáku a občerstvení. Těšit se můžete na historickou družinu Praotce Čecha, ukázky lidových řemesel, vystoupení šermířů a další. Kromě hudebních vystoupení na vás čeká řada doprovodných akcí, např. festival komorní hudby Roudnické konsonance. Pro děti připravili desítky pouťových atrakcí. Zpřístupněny budou také vybrané kulturní památky.

Žernosecký Sauvignon je šampionem Litoměřického hroznu 2017


Vstupenky jsou v prodeji již od 1. května. Můžete si je zakoupit zcela on-line a zaplatit je prostřednictvím platební karty nebo bankovního převodu. Od 15. května 2017 však bude možné vstupenky zakoupit také v městském informačním centru a roudnické knihovně.

Podle webu města Roudnice nad Labem

(lh,usteckenovinky.cz,foto město Roudnice)