Svátek má: Drahoslav

Regiony

Velikost textu:

Krajští radní schválili projekt na opravu roudnického mostu

Krajští radní schválili projekt na opravu roudnického mostu

Rada Ústeckého kraje na svém posledním jednání rozhodla o výběru dodavatele projektové dokumentace k rekonstrukci roudnického mostu. Dokončení příprav je plánováno na rok 2018 a samotné práce mají být zahájeny v prvním pololetí roku 2019.

Most v Roudnici nad Labem
8.březen 2017 - 07:00

Radní Ústeckého kraje rozhodli ve věci vyhodnocení zadávacího řízení veřejné zakázky na služby s názvem „Komunikace II/240 – rekonstrukce mostního objektu 240 - 031, 031A v Roudnici nad Labem“ PD+IČ+AD, podle ustanovení § 122 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, o výběru dodavatele SAGASTA s.r.o. a o uzavření smlouvy s tímto dodavatelem, který podal ekonomicky nejvýhodnější nabídku, za celkovou cenu 3 307 710 Kč vč. DPH.


Projektová dokumentace by měla být dokončena v prosinci roku 2018. Následně bude vyhlášena veřejná zakázka na stavební práce a v průběhu první poloviny roku 2019 je předpokládán začátek stavby.

Děčínem prošel oblíbený masopustní průvod

 „Zadání vyhotovení projektové dokumentace opravy roudnického mostu samozřejmě vítám. Rádi bychom však byli, zejména v případě takto zásadních projektů,  nyní i do budoucna účastni již jejich přípravné fázi. To se v tomto nyní bohužel nestalo, ale téma rekonstrukce je jedním z těch, o kterém budeme hovořit s hejtmanem na naší plánované schůzce v příštím týdnu,“ komentoval rozhodnutí Ing. František Padělek, místostarosta města.

Podle webu města Roudnice nad Labem

(lh,usteckenovinky.cz,foto město Roudnice)