Svátek má: Albína

Regiony

Velikost textu:

Kraj investoval do děčínské Střední školy zahradnické a zemědělské

Kraj investoval do děčínské Střední školy zahradnické a zemědělské

Střední škola zahradnická a zemědělská A. E. Komerse v Děčíně – Libverdě na konci loňského roku zrekonstruovala sociální zařízení v celém areálu školy. 

Slavnostní přestřižení pásky
11. ledna 2018 - 07:00

Na prohlídku investice pozval hejtmana Ústeckého kraje ředitel Libor Kunte s tím, že chtěl především poděkovat kraji za finanční podporu při této rekonstrukci.


Jsem moc rád, že zde na škole máte moc hezky opravené sociální zařízení. Ač se to nezdá, i tyto prostory dotváří pro člověka příjemnou atmosféru na škole. Chtěl bych také říct všem žákům, aby si vážili toho, na jaké škole získají vzdělání a aby jej pak dokázali v praxi využít,“ přednesl k žákům řeč hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.   

Prostory sociálního zařízení si prohlédly i Dagmar Waicová, vedoucí odboru školství, mládež a tělovýchova a Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost (vpravo).


Prohlídky školy a sociálního zázemí se zúčastnila za Ústecký kraj také Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost, Petr Šmíd, náměstek hejtmana pro školství, mládež a sport a Dagmar Waicová, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy.

Nově zrekonstruované prostory.

Za dva roky oslaví instituce až neuvěřitelných 170 let od založení. Podle ředitele Libora Kunteho by se škola měla dočkat do té doby ještě vymalování všech chodeb. Co už je naopak hotové, jsou nově zrekonstruované stáje (rok 2015).

Podle webu Ústeckého kraje

(lh,usteckenovinky.cz,foto Ústecký kraj)