Svátek má: Vanda

Regiony

Velikost textu:

Děti z mateřské školy Krajské zdravotní v Ústí n.L. dostaly dárky

Děti z mateřské školy Krajské zdravotní v Ústí n.L. dostaly dárky

Mateřskou školu U Borovice Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., navštívily v pondělí 23. ledna 2023 zástupkyně sportovního spolku Befit Louny, které dětem přivezly řadu krásných dárků.

MUDr. Aleš Chodacki a zástupkyně spolku Befit
24. ledna 2023 - 07:00

Ve firemní mateřské škole je uvítal ředitel ústecké Masarykovy nemocnice MUDr. Aleš Chodacki a ředitelka školky Mgr. Jana Linertová. Děti všem zazpívaly několik krásných písní, odrecitovaly básničky a také zatančily.

„Sdružení Befit Louny v čele s Ing. Andreou Kloučkovou je známé nejen nadšením pro sport, ale současně i nadšením přinášet radost tam, kde je třeba. Dlouhodobě spolupracují na vytváření lepšího nemocničního prostředí pro onkologické pacienty a v letošním roce se rozhodli potěšit děti v naší nemocniční mateřské školce a předali paní ředitelce celou řadu krásných hraček. Velmi si této spolupráce vážíme a naše poděkování patří všem členům Befit a jejich přátelům. Jsme velice rádi, že jsme dnes mohli zástupce Befit přivítat a osobně poděkovat,“ uvedl ředitel Masarykovy nemocnice MUDr. Aleš Chodacki.

„Dárky jsme dětem mohly předat díky partnerovi Memoriálu Peti Hézlové, který každoročně pořádáme. Jsme rády, že jsme dětem udělaly radost,“ doplnila za Befit Louny Ing. Andrea Kloučková.

(rp,usteckenovinky.cz,foto:klrajskazdravotni)
Nejčtenější

Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
34%
Ne
transparent.gif transparent.gif
66%