Svátek má: Státní svátek

Politika

Velikost textu:

Okamura: Chraňme přírodu, ale ne tím, že zničíme ekonomiku a člověka!

Okamura: Chraňme přírodu, ale ne tím, že zničíme ekonomiku a člověka!

„Fakt neuvěřitelné, němečtí Zelení prosazují, že musí být stanovená minimální cena masa, pod kterou se nesmí prodávat. Zdražením cFakt htějí omezit konzumaci masa ve jménu boje proti změnám klimatu," okomentoval Tomio Okamura zprávu o činnosti německých aktivistů.

Místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura
27. května 2020 - 08:30

„S podobnou šíleností přišel i vlivný lídr nizozemských Zelených Bas Eickhout. Spotřeba masa a mléčných výrobků by se podle něj v Evropské unii měla omezit podobně jako emise v autoprůmyslu… Hnutí SPD takové šílené plány naprosto odmítá. Boj proti CO2 je jen záminkou pro zavedení nové totality. Připomeňme jen, že součástí frakce zelených v Evropském parlamentu jsou i čeští Piráti," konstatoval politik SPD Okamura.

„Členské země EU by podle Eickhouta do roku 2030 měly snížit konzumaci masa a mléka nejméně o třicet procent. „Konzumujeme příliš mnoho živočišných produktů. Poptávka je tak vysoká, že narůstá potřeba intenzivního a průmyslového chovu zvířat – faremních továren,“ zdůvodnil," má jasno Tomio Okamura.


„Hnutí SPD takováto opatření naprosto odmítá. Musíme se postavit diktátu Bruselu. Musíme se vzepřít klima-šílenství, nebo nám zakážou jíst maso, jezdit autem, normálně si zatopit, dovážet exotické ovoce a zavedou tady zelený gulag... Chraňme přírodu, ale ne tím, že zničíme ekonomiku a člověka," burcuje závěrem svého komentáře místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura.


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, Okamurův facebookový profil,  foto: ps)